ADASAN OÜ
Registrisse kantud 14385995ADASAN OÜ (registrikood 14385995) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Haabneeme alevik, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 3 876 eurot ja puhaskasum 2 173 eurot, bilansimaht 32 139 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Natalia Panova. Juhatuse liige on Natalia Panova. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.12.2017 (8 a 10 k) · Randvere tee 17, Haabneeme alevik, 74001
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 56,1 % | 2024: 65,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,8 % | 2024: 5,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,1 % | 2024: 98,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 24,4 | 2024: 72,3 |
| Müügitulu kasv | +60,2 % | 2024: −42,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +0,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 876 | 2 419 | 4 213 | 3 627 | 3 834 | 3 765 | 3 796 |
| Puhaskasum | 2 173 | 1 578 | 3 340 | 7 722 | 2 944 | 3 034 | 2 921 |
| Käibevara | 7 139 | 4 992 | 15 845 | 20 652 | 8 856 | 5 989 | 2 805 |
| Põhivara | 25 000 | 25 000 | 25 000 | 25 000 | 33 000 | 33 000 | 33 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 32 139 | 29 992 | 40 845 | 45 652 | 41 856 | 38 989 | 35 805 |
| Kohustised kokku | 293 | 319 | 12 750 | 20 897 | 24 823 | 24 900 | 24 750 |
| Omakapital | 31 846 | 29 673 | 28 095 | 24 755 | 17 033 | 14 089 | 11 055 |
| Kasumimarginaal | 56,1 % | 65,2 % | 79,3 % | 212,9 % | 76,8 % | 80,6 % | 76,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 7 139 € · 22,2 %
- Põhivara 25 000 € · 77,8 %
- Lühiajalised kohustised 293 € · 0,9 %
- Omakapital 31 846 € · 99,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 24,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 77,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 25 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 30 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 10 € | 0 € | 0 € | 0 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 8 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50071506 / 4
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50071506 / 3
-
14.12.2017Muutmiskanne Ä 50071506 / 2
-
08.12.2017Esmakanne Ä 50071506
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 19.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 19.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 25.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 31.08.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.08.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |