Fire Bear OÜ
Registrisse kantud 14387072Fire Bear OÜ (registrikood 14387072) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus (EMTAK 90201). 2025. aasta müügitulu oli 664 073 eurot ja puhaskasum 307 344 eurot, bilansimaht 1 049 636 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Dragoş-Cristian Giugula. Juhatuse liige on Dragoş-Cristian Giugula. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.12.2017 (8 a 10 k) · Tornimäe tn 7, Tallinn, 10145
Registriandmed KMKR EE102215146 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102215146
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 46,3 % | 2024: 92,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 29,7 % | 2024: 68,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,7 % | 2024: 98,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 77,8 | 2024: 74,6 |
| Müügitulu kasv | +23,6 % | 2024: +68,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 664 073 | 537 475 | 318 741 | 89 993 | – | – | 0 |
| Puhaskasum | 307 344 | 499 115 | 187 338 | 40 170 | 0 | -200 | 0 |
| Käibevara | 1 043 483 | 674 926 | 234 320 | 46 473 | 1 533 | 1 533 | 1 733 |
| Põhivara | 6 153 | 63 000 | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 049 636 | 737 926 | 234 320 | 46 473 | 1 533 | 1 533 | 1 733 |
| Kohustised kokku | 14 137 | 9 771 | 5 280 | 4 770 | – | – | – |
| Omakapital | 1 035 499 | 728 155 | 229 040 | 41 703 | 1 533 | 1 533 | 1 733 |
| Kasumimarginaal | 46,3 % | 92,9 % | 58,8 % | 44,6 % | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 043 483 € · 99,4 %
- Põhivara 6 153 € · 0,6 %
- Lühiajalised kohustised 13 412 € · 1,3 %
- Pikaajalised kohustised 725 € · 0,1 %
- Omakapital 1 035 499 € · 98,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 77,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 116 € | 2 115 € | 44 895 € | 0 |
| II kv 2026 | 2 117 € | 2 115 € | 16 482 € | 0 |
| I kv 2026 | 2 232 € | 2 115 € | 58 652 € | 0 |
| IV kv 2025 | 2 964 € | 2 115 € | 124 143 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 410 € | 1 410 € | 9 186 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 39 892 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 64 523 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 47 041 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 705 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 705 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 100,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 4,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 14 965 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 90) 46,3 %
- 12. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 90) 307 344 €
- 18. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 90) 1 035 499 €
- 23. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 90) 1 049 636 €
- 24. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 90) 23,6 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.02.2025Muutmiskanne Ä 50071642 / 5
-
30.08.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50071642 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50071642 / 3
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50071642 / 2
-
11.12.2017Esmakanne Ä 50071642
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 04.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 04.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.04.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 27.04.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 27.04.2022 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |