MitsarEU OÜ
Registrisse kantud 14387474MitsarEU OÜ (registrikood 14387474) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu tarkvara kirjastamine (EMTAK 58291). 2025. aasta müügitulu oli 319 160 eurot ja puhaskasum 154 529 eurot, bilansimaht 439 399 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Aleksandr Grushvitskii. Juhatuse liige on Aleksandr Grushvitskii. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.12.2017 (8 a 10 k) · Narva mnt 5, Tallinn, 10117
Registriandmed KMKR EE102032086 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102032086
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu tarkvara kirjastamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 48,4 % | 2024: 33,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 37,1 % | 2024: 32,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,8 % | 2024: 95,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 19,1 | 2024: 20,9 |
| Müügitulu kasv | +27,4 % | 2024: +9,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +54,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 319 160 | 250 594 | 228 720 | 211 351 | 52 460 | 36 673 | 46 290 |
| Puhaskasum | 154 529 | 84 723 | 114 520 | 129 703 | 24 265 | 21 624 | 33 082 |
| Käibevara | 438 915 | 274 093 | 183 600 | 132 981 | 40 609 | 40 267 | 57 077 |
| Põhivara | 484 | 968 | 1 452 | – | 0 | 0 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 439 399 | 275 061 | 185 052 | 132 981 | 40 609 | 40 267 | 57 077 |
| Kohustised kokku | 22 920 | 13 111 | 7 826 | 7 812 | 515 | 2 932 | 527 |
| Omakapital | 416 479 | 261 950 | 177 226 | 125 169 | 40 094 | 37 335 | 56 550 |
| Kasumimarginaal | 48,4 % | 33,8 % | 50,1 % | 61,4 % | 46,3 % | 59,0 % | 71,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 438 915 € · 99,9 %
- Põhivara 484 € · 0,1 %
- Lühiajalised kohustised 22 920 € · 5,2 %
- Omakapital 416 479 € · 94,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 19,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
58291 Muu tarkvara kirjastamine põhitegevus 156 255 €
-
72101 Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas 146 235 €
-
62201 Arvutialased konsultatsioonid 16 670 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 24 821 € | 4 950 € | 41 481 € | 0 |
| II kv 2026 | 4 950 € | 4 950 € | 98 797 € | 0 |
| I kv 2026 | 6 600 € | 6 600 € | 75 485 € | 0 |
| IV kv 2025 | 3 300 € | 3 300 € | 93 636 € | 0 |
| III kv 2025 | 6 801 € | 4 950 € | 73 226 € | 0 |
| II kv 2025 | 7 920 € | 7 920 € | 50 628 € | 0 |
| I kv 2025 | 4 547 € | 4 536 € | 53 650 € | 0 |
| IV kv 2024 | 10 064 € | 8 904 € | 58 331 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 8 274 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 650 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 19,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 59,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 13 827 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 23. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Info ja side (EMTAK 58) 14,7 %
- 26. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Info ja side (EMTAK 58) 319 160 €
- 32. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 58) 27,4 %
- 37. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 58) 154 529 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.04.2025Muutmiskanne Ä 50071693 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50071693 / 6
-
09.05.2022Muutmiskanne Ä 50071693 / 5
-
04.04.2019Muutmiskanne Ä 50071693 / 4
-
11.02.2019Muutmiskanne Ä 50071693 / 3
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50071693 / 2
-
11.12.2017Esmakanne Ä 50071693
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 08.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 08.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 17.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 11.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.04.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 18.03.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |