DEUNIT OÜ
Registrisse kantud 14400192DEUNIT OÜ (registrikood 14400192) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Sillapää küla, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 33 932 eurot ja puhaskasum 10 281 eurot, bilansimaht 214 943 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Uve Matson. Juhatuse liige on Uve Matson. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.01.2018 (8 a 9 k) · Sillapää küla, 64420
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 30,3 % | 2024: 208,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,8 % | 2024: 72,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 54,3 % | 2024: 51,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 48,6 | 2024: 37,8 |
| Müügitulu kasv | −7,9 % | 2024: +54,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +28,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 33 932 | 36 847 | 23 805 | 34 448 | 13 296 | 9 653 | 14 352 |
| Puhaskasum | 10 281 | 76 670 | 719 | 14 191 | 4 577 | -1 130 | 5 823 |
| Käibevara | 64 160 | 52 047 | 44 001 | 51 457 | 26 997 | 2 355 | 2 659 |
| Põhivara | 150 783 | 152 672 | 79 598 | 80 506 | 81 416 | 58 609 | 59 176 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 214 943 | 204 719 | 123 599 | 131 963 | 108 413 | 60 964 | 61 835 |
| Kohustised kokku | 98 321 | 98 378 | 93 928 | 103 011 | 93 652 | 50 780 | 50 628 |
| Omakapital | 116 622 | 106 341 | 29 671 | 28 952 | 14 761 | 10 184 | 11 207 |
| Kasumimarginaal | 30,3 % | 208,1 % | 3,0 % | 41,2 % | 34,4 % | -11,7 % | 40,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 64 160 € · 29,8 %
- Põhivara 150 783 € · 70,2 %
- Lühiajalised kohustised 1 321 € · 0,6 %
- Pikaajalised kohustised 97 000 € · 45,1 %
- Omakapital 116 622 € · 54,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 48,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 45,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 70,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 128 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 79 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 69 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 43 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 26 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2022 | 26 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 376 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Uve Matson
- Tallinn, Marati tn 4, Marati tn 4b korteriühistu Juhatuse liige
- MANUTENT OÜ Juhatuse liige
- DEGENSI OÜ Juhatuse liige
- GREENMASS OÜ Osanik
- SOLIDGRAF OÜ Osanik
- Relord OÜ Juhatuse liige
- NOIX OÜ Juhatuse liige
- Long Investments OÜ Prokurist
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSillapää küla, 64420
Aadress ei ole seotud Adre aadressilehega.
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50074228 / 4
-
30.04.2018Muutmiskanne Ä 50074228 / 3
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50074228 / 2
-
03.01.2018Esmakanne Ä 50074228
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 09.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 01.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 02.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 14.10.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 07.01.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |