Alpha FX OÜ
Registrisse kantud 14401895Alpha FX OÜ (registrikood 14401895) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Peetri alevik, tegevusala mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused (EMTAK 93291). 2025. aasta müügitulu oli 526 513 eurot ja puhaskasum 111 203 eurot, bilansimaht 411 297 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jüri Kartul. Juhatuse liige on Jüri Kartul. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.01.2018 (8 a 9 k) · Vahtra tee 7, Peetri alevik, 75312
Registriandmed KMKR EE102049914 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102049914
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 21,1 % | 2024: -12,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 30,6 % | 2024: -12,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,2 % | 2024: 85,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,3 | 2024: 6,7 |
| Müügitulu kasv | +121,7 % | 2024: −20,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +71,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 526 513 | 237 471 | 298 487 | 318 174 | 43 914 | 35 370 | 133 101 |
| Puhaskasum | 111 203 | -30 365 | 51 762 | 66 945 | 42 695 | 9 455 | 52 451 |
| Käibevara | 404 510 | 279 533 | 312 926 | 216 659 | 161 323 | 118 035 | 116 665 |
| Põhivara | 6 787 | 13 895 | 15 156 | 17 902 | 3 247 | 2 786 | 3 547 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 411 297 | 293 428 | 328 082 | 234 561 | 164 570 | 120 821 | 120 212 |
| Kohustised kokku | 48 456 | 41 790 | 46 079 | 4 320 | 1 275 | 221 | 9 067 |
| Omakapital | 362 841 | 251 638 | 282 003 | 230 241 | 163 295 | 120 600 | 111 145 |
| Kasumimarginaal | 21,1 % | -12,8 % | 17,3 % | 21,0 % | 97,2 % | 26,7 % | 39,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 404 510 € · 98,3 %
- Põhivara 6 787 € · 1,7 %
- Lühiajalised kohustised 48 456 € · 11,8 %
- Omakapital 362 841 € · 88,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 11,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 14 056 € | 2 332 € | 112 158 € | 2 |
| II kv 2026 | 4 737 € | 1 947 € | 56 052 € | 1 |
| I kv 2026 | 30 542 € | 2 221 € | 210 446 € | 1 |
| IV kv 2025 | 15 075 € | 2 769 € | 109 952 € | 1 |
| III kv 2025 | 22 728 € | 2 769 € | 187 593 € | 1 |
| II kv 2025 | 6 810 € | 2 769 € | 67 391 € | 1 |
| I kv 2025 | 9 194 € | 2 721 € | 77 496 € | 1 |
| IV kv 2024 | 8 748 € | 2 624 € | 59 508 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 685 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 777 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 16,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 37 386 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 747 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 9. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 93) 121,7 %
- 23. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 93) 21,1 %
- 75. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Kunst ja meelelahutus 18,3 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 99 287 | 12 960 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet · maksed 98 667 €
- Eesti Rahvusringhääling · maksed 620 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.05.2026Muutmiskanne Ä 50074434 / 6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50074434 / 5
-
25.04.2018Muutmiskanne Ä 50074434 / 4
-
23.03.2018Muutmiskanne Ä 50074434 / 3
-
12.03.2018Muutmiskanne Ä 50074434 / M2
-
06.03.2018Muutmiskanne Ä 50074434 / M1
-
21.01.2018Muutmiskanne Ä 50074434 / 2
-
05.01.2018Esmakanne Ä 50074434
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 09.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 31.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 05.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 06.10.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 14.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 18.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |