RopeTech OÜ
Registrisse kantud 14405350RopeTech OÜ (registrikood 14405350) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud eriehitustööd (EMTAK 43999). 2025. aasta müügitulu oli 188 775 eurot ja puhaskasum 2 562 eurot, bilansimaht 40 772 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mikk Vissak. Juhatuse liige on Mikk Vissak. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.01.2018 (8 a 9 k) · Wismari tn 8, Tallinn, 10136
Registriandmed KMKR EE102407365 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102407365
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud eriehitustööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,4 % | 2024: 4,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 11,5 % | 2024: 39,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 54,6 % | 2024: 65,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 0,8 |
| Müügitulu kasv | −4,6 % | 2024: +10,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +42,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 188 775 | 197 922 | 178 832 | 89 813 | 53 041 | 31 646 | 34 354 |
| Puhaskasum | 2 562 | 7 858 | 8 550 | -3 459 | 3 235 | -1 485 | 1 919 |
| Käibevara | 20 923 | 8 815 | 9 661 | 7 743 | 7 998 | 3 640 | 2 293 |
| Põhivara | 19 849 | 21 463 | 13 742 | 14 786 | 10 147 | 938 | 4 111 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 40 772 | 30 278 | 23 403 | 22 529 | 18 145 | 4 578 | 6 404 |
| Kohustised kokku | 18 493 | 10 561 | 11 545 | 19 221 | 11 378 | 1 045 | 1 386 |
| Omakapital | 22 279 | 19 717 | 11 858 | 3 308 | 6 767 | 3 533 | 5 018 |
| Kasumimarginaal | 1,4 % | 4,0 % | 4,8 % | -3,9 % | 6,1 % | -4,7 % | 5,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 20 923 € · 51,3 %
- Põhivara 19 849 € · 48,7 %
- Lühiajalised kohustised 18 493 € · 45,4 %
- Omakapital 22 279 € · 54,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 45,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 48,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 16 671 € | 3 283 € | 83 387 € | 1 |
| II kv 2026 | 10 586 € | 3 076 € | 51 983 € | 1 |
| I kv 2026 | 8 676 € | 3 716 € | 31 180 € | 1 |
| IV kv 2025 | 11 220 € | 4 460 € | 56 041 € | 1 |
| III kv 2025 | 13 405 € | 5 575 € | 52 285 € | 1 |
| II kv 2025 | 13 860 € | 5 575 € | 52 311 € | 1 |
| I kv 2025 | 8 028 € | 5 502 € | 16 332 € | 1 |
| IV kv 2024 | 11 788 € | 5 357 € | 48 306 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 557 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 094 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 19,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 20,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 27 796 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 104 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Mikk Vissak
- Helitellis MTÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Puhtad pinnad Osanik
- Rohefarm OÜ Osanik
- Juurband OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 11 743 | 994 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · maksed 11 743 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.07.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50075659 / 6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50075659 / 5
-
18.04.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50075659 / 4
-
18.06.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50075659 / 3
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50075659 / 2
-
11.01.2018Esmakanne Ä 50075659
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 29.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 15.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 08.03.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 01.03.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 27.02.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |