Evond OÜ
Registrisse kantud 14413591Evond OÜ (registrikood 14413591) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Saue linn, tegevusala mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused (EMTAK 93291). 2024. aasta müügitulu oli 33 204 eurot ja puhaskasum 4 766 eurot, bilansimaht 72 925 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Denry Vendelin. Juhatuse liige on Denry Vendelin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.01.2018 (8 a 8 k) · Kuuseheki tn 36, Saue linn, 76505
Registriandmed KMKR EE102139659 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102139659
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 14,4 % | 2023: -54,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,6 % | 2023: -13,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,8 % | 2023: 95,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 77,5 | 2023: 20,2 |
| Müügitulu kasv | +91,7 % | 2023: +4,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −0,3 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 33 204 | 17 325 | 16 664 | 25 852 | 35 130 | 33 700 |
| Puhaskasum | 4 766 | -9 361 | 1 653 | 6 156 | 15 521 | 24 364 |
| Käibevara | 67 768 | 67 926 | 80 006 | 78 052 | 70 719 | 58 148 |
| Põhivara | 5 157 | 5 722 | 906 | 1 657 | 2 409 | 1 206 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 72 925 | 73 648 | 80 912 | 79 709 | 73 128 | 59 354 |
| Kohustised kokku | 874 | 3 363 | 1 266 | 966 | 541 | 2 203 |
| Omakapital | 72 051 | 70 285 | 79 646 | 78 743 | 72 587 | 57 151 |
| Kasumimarginaal | 14,4 % | -54,0 % | 9,9 % | 23,8 % | 44,2 % | 72,3 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 67 768 € · 92,9 %
- Põhivara 5 157 € · 7,1 %
- Lühiajalised kohustised 874 € · 1,2 %
- Omakapital 72 051 € · 98,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 77,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 7,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2024
-
93291 Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused põhitegevus 23 334 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 9 870 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 476 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 699 € | 0 |
| I kv 2026 | 318 € | 0 € | 2 413 € | 0 |
| IV kv 2025 | 596 € | 0 € | 5 214 € | 0 |
| III kv 2025 | 406 € | 0 € | 4 225 € | 0 |
| II kv 2025 | 692 € | 0 € | 4 651 € | 0 |
| I kv 2025 | 127 € | 0 € | 2 155 € | 0 |
| IV kv 2024 | 790 € | 0 € | 6 230 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 159 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50086032 / 2
-
23.01.2018Esmakanne Ä 50086032
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 27.02.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 02.09.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 25.10.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 19.05.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 11.05.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 22.12.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |