Dobbytec OÜ
Registrisse kantud 14414449Dobbytec OÜ (registrikood 14414449) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 869 566 eurot ja puhaskasum 297 686 eurot, bilansimaht 332 870 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ondrej Dobias. Juhatuse liikmed on Ondrej Dobias, Jan Alexandr Janíček, Tomáš Maxmilián Janíček. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.01.2018 (8 a 8 k) · Sepapaja tn 6, Tallinn, 15551
Registriandmed KMKR EE102043965 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102043965
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 34,2 % | 2024: -1,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 96,3 % | 2024: -35,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,9 % | 2024: 68,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 14,0 | 2024: 3,1 |
| Müügitulu kasv | +179,0 % | 2024: +32,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +190,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 869 566 | 311 659 | 235 635 | 169 983 | 59 780 | 4 214 | 0 |
| Puhaskasum | 297 686 | -4 075 | -10 632 | 23 072 | 514 | 1 903 | -919 |
| Käibevara | 332 870 | 16 822 | 21 101 | 27 526 | 3 903 | 5 816 | 2 682 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 332 870 | 16 822 | 21 101 | 27 526 | 3 903 | 5 816 | 2 682 |
| Kohustised kokku | 23 736 | 5 374 | 5 578 | 1 371 | 820 | 2 247 | 1 016 |
| Omakapital | 309 134 | 11 448 | 15 523 | 26 155 | 3 083 | 3 569 | 1 666 |
| Kasumimarginaal | 34,2 % | -1,3 % | -4,5 % | 13,6 % | 0,9 % | 45,2 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 332 870 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 23 736 € · 7,1 %
- Omakapital 309 134 € · 92,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 14,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 7,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 265 € | 17 € | 343 996 € | 0 |
| II kv 2026 | 114 € | 0 € | 117 821 € | 0 |
| I kv 2026 | 162 € | 0 € | 141 188 € | 0 |
| IV kv 2025 | 174 € | 85 € | 221 501 € | 0 |
| III kv 2025 | 94 € | 0 € | 543 899 € | 0 |
| II kv 2025 | 75 € | 0 € | 103 604 € | 0 |
| I kv 2025 | 383 € | 0 € | 111 323 € | 0 |
| IV kv 2024 | 377 € | 0 € | 97 585 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 88 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 6 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 6,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 114 665 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 37. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 179,0 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50085913 / 5
-
08.11.2022Muutmiskanne Ä 50085913 / 4
-
19.10.2022Muutmiskanne Ä 50085913 / 3
-
27.07.2020Muutmiskanne Ä 50085913 / 2
-
24.01.2018Esmakanne Ä 50085913
-
22.01.2018Esmakanne Ä 50085913 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 15.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 31.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 01.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 16.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 27.07.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |