SR-Pipe OÜ
Registrisse kantud 14416709SR-Pipe OÜ (registrikood 14416709) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Võhmanõmme küla, tegevusala kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus (EMTAK 43221). 2025. aasta müügitulu oli 1 625 425 eurot ja puhaskasum 186 503 eurot, bilansimaht 1 036 533 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Siim Rohtla. Juhatuse liige on Siim Rohtla. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.01.2018 (8 a 8 k) · Tõnise tee 2, Võhmanõmme küla, 48028
Registriandmed KMKR EE102087840 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102087840
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 11,5 % | 2024: 20,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 35,2 % | 2024: 73,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 51,1 % | 2024: 59,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2024: 1,6 |
| Müügitulu kasv | +32,0 % | 2024: +226,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +64,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 625 425 | 1 231 560 | 376 995 | 193 782 | 200 767 | 137 128 | 80 838 |
| Puhaskasum | 186 503 | 251 377 | -30 804 | 2 629 | 12 956 | 29 200 | 24 166 |
| Käibevara | 319 123 | 346 402 | 27 596 | 53 948 | 41 486 | 35 023 | 23 107 |
| Põhivara | 717 410 | 232 928 | 118 427 | 118 267 | 82 490 | 76 245 | 56 800 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 036 533 | 579 330 | 146 023 | 172 215 | 123 976 | 111 268 | 79 907 |
| Kohustised kokku | 507 017 | 236 317 | 54 387 | 49 775 | 4 165 | 4 413 | 2 252 |
| Omakapital | 529 516 | 343 013 | 91 636 | 122 440 | 119 811 | 106 855 | 77 655 |
| Kasumimarginaal | 11,5 % | 20,4 % | -8,2 % | 1,4 % | 6,5 % | 21,3 % | 29,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 319 123 € · 30,8 %
- Põhivara 717 410 € · 69,2 %
- Lühiajalised kohustised 247 975 € · 23,9 %
- Pikaajalised kohustised 259 042 € · 25,0 %
- Omakapital 529 516 € · 51,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 48,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 69,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 207 998 € | 15 160 € | 1 374 861 € | 6 |
| II kv 2026 | 54 131 € | 11 612 € | 317 650 € | 6 |
| I kv 2026 | 59 014 € | 13 261 € | 377 032 € | 5 |
| IV kv 2025 | 107 634 € | 14 289 € | 656 629 € | 6 |
| III kv 2025 | 67 998 € | 14 798 € | 421 414 € | 6 |
| II kv 2025 | 64 418 € | 13 312 € | 378 315 € | 6 |
| I kv 2025 | 25 373 € | 9 624 € | 143 985 € | 1 |
| IV kv 2024 | 75 286 € | 14 947 € | 468 431 € | 5 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 69 333 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 5 053 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 7,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 15,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 458 287 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 620 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTõnise tee 2, Võhmanõmme küla, 48028
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 4. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Põltsamaa vald 37 301 €
- 5. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Põltsamaa vald 325 085 €
- 16. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Põltsamaa vald 32,0 %
- 17. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Põltsamaa vald 11,5 %
- 18. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Põltsamaa vald 35,2 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 5 223 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põltsamaa Vallavara OÜ · maksed 5 223 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
19.12.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50086359 / 5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50086359 / 4
-
16.04.2018Ümberkujundamiskanne Ä 50086359 / 3
-
13.04.2018Muutmiskanne Ä 50086359 / 2
-
26.01.2018Esmakanne Ä 50086359
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 03.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 10.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 11.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 14.02.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 31.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 02.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |