Dess OÜ
Registrisse kantud 14422220Dess OÜ (registrikood 14422220) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Kulna küla, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2023. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 12 277 eurot, bilansimaht 58 860 eurot. Juhatuse liikmed on Dan Sakarias, Evelyn Zahrens. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.02.2018 (8 a 8 k) · Tamme tee 4/7, Kulna küla, 76613
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | – | 2022: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 22,2 % | 2022: 28,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,9 % | 2022: 92,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 18,0 | 2022: 14,1 |
| Müügitulu kasv | – | 2022: – |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 12 277 | 12 429 | 11 461 | 7 719 | 8 309 |
| Käibevara | 55 844 | 43 711 | 29 804 | 18 877 | 10 496 |
| Põhivara | 3 016 | 2 872 | 4 351 | 3 817 | 4 499 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 58 860 | 46 583 | 34 155 | 22 694 | 14 995 |
| Kohustised kokku | 3 571 | 3 571 | 3 571 | 3 571 | 3 591 |
| Omakapital | 55 289 | 43 012 | 30 584 | 19 123 | 11 404 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 55 844 € · 94,9 %
- Põhivara 3 016 € · 5,1 %
- Lühiajalised kohustised 3 101 € · 5,3 %
- Pikaajalised kohustised 470 € · 0,8 %
- Omakapital 55 289 € · 93,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 18,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 5,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50086976 / 3
-
02.03.2018Muutmiskanne Ä 50086976 / 2
-
21.02.2018Muutmiskanne Ä 50086976 / M1
-
05.02.2018Esmakanne Ä 50086976
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 03.10.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 21.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 19.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 25.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 25.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |