Armein OÜ
Registrisse kantud 14425467Armein OÜ (registrikood 14425467) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Mikita küla, tegevusala metsavarumine (EMTAK 02201). 2025. aasta müügitulu oli 142 521 eurot ja puhaskasum 8 379 eurot, bilansimaht 94 039 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ahti Siska. Juhatuse liige on Ahti Siska. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.02.2018 (8 a 8 k) · Ala-Mikita, Mikita küla, 66253
Registriandmed KMKR EE102225149 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102225149
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Metsavarumine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 5,9 % | 2024: 7,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 14,9 % | 2024: 19,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 59,9 % | 2024: 85,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,9 | 2024: 3,9 |
| Müügitulu kasv | +13,0 % | 2024: +20,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +23,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 142 521 | 126 104 | 104 841 | 101 673 | 103 732 | 49 793 | 4 625 |
| Puhaskasum | 8 379 | 9 160 | 1 856 | 13 177 | 10 252 | 10 975 | 42 |
| Käibevara | 28 055 | 31 435 | 22 980 | 14 553 | 9 023 | 10 146 | 1 846 |
| Põhivara | 65 984 | 24 620 | 17 798 | 25 355 | 28 160 | 21 673 | 1 023 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 94 039 | 56 055 | 40 778 | 39 908 | 37 183 | 31 819 | 2 869 |
| Kohustised kokku | 37 690 | 8 085 | 1 967 | 2 953 | 13 405 | 18 293 | 318 |
| Omakapital | 56 349 | 47 970 | 38 811 | 36 955 | 23 778 | 13 526 | 2 551 |
| Kasumimarginaal | 5,9 % | 7,3 % | 1,8 % | 13,0 % | 9,9 % | 22,0 % | 0,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 28 055 € · 29,8 %
- Põhivara 65 984 € · 70,2 %
- Lühiajalised kohustised 14 563 € · 15,5 %
- Pikaajalised kohustised 23 127 € · 24,6 %
- Omakapital 56 349 € · 59,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 40,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 70,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 180 € | 12 522 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 25 663 € | 0 |
| I kv 2026 | 3 015 € | 0 € | 22 730 € | 0 |
| IV kv 2025 | 7 410 € | 0 € | 63 430 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 28 401 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 27 912 € | 0 |
| I kv 2025 | 3 533 € | 0 € | 35 359 € | 0 |
| IV kv 2024 | 3 041 € | 0 € | 40 992 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 60 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 174 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemAla-Mikita, Mikita küla, 66253
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 124 | 651 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Rõuge Vallavalitsus · maksed 124 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50087339 / 4
-
15.03.2018Ümberkujundamiskanne Ä 50087339 / 3
-
13.03.2018Muutmiskanne Ä 50087339 / 2
-
08.02.2018Esmakanne Ä 50087339
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.04.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 04.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 08.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 03.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 22.01.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |