Baumer OÜ
Registrisse kantud 14428768Baumer OÜ (registrikood 14428768) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala tööjõurent (EMTAK 78201). 2025. aasta müügitulu oli 733 292 eurot ja puhaskasum 14 514 eurot, bilansimaht 421 127 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Favo Invest OÜ. Juhatuse liige on Tarren Vool. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.02.2018 (8 a 8 k) · Estonia pst 15, Tallinn, 10141
Registriandmed KMKR EE102049448 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102049448
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Tööjõurent
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,0 % | 2024: 2,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,5 % | 2024: 4,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,2 % | 2024: 77,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 34,5 | 2024: 3,8 |
| Müügitulu kasv | +6,5 % | 2024: −1,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −4,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 733 292 | 688 677 | 698 635 | 898 952 | 2 065 090 | 901 557 | 467 170 |
| Puhaskasum | 14 514 | 19 405 | 9 176 | 10 505 | 12 589 | 181 047 | 139 334 |
| Käibevara | 406 889 | 427 365 | 406 486 | 453 782 | 644 985 | 661 573 | 266 943 |
| Põhivara | 14 238 | 80 682 | 3 187 | 87 813 | 139 508 | 2 991 | 6 613 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 421 127 | 508 047 | 409 673 | 541 595 | 784 493 | 664 564 | 273 556 |
| Kohustised kokku | 11 806 | 113 240 | 34 271 | 124 846 | 378 250 | 327 127 | 119 666 |
| Omakapital | 409 321 | 394 807 | 375 402 | 416 749 | 406 243 | 337 437 | 153 890 |
| Kasumimarginaal | 2,0 % | 2,8 % | 1,3 % | 1,2 % | 0,6 % | 20,1 % | 29,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 406 889 € · 96,6 %
- Põhivara 14 238 € · 3,4 %
- Lühiajalised kohustised 11 806 € · 2,8 %
- Omakapital 409 321 € · 97,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 34,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 3,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
78201 Tööjõurent põhitegevus 600 000 €
-
43421 Muud eriehitustööd hoonete ehitusel 133 292 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 479 € | 18 645 € | 197 190 € | 3 |
| II kv 2026 | 4 634 € | 20 575 € | 207 169 € | 3 |
| I kv 2026 | 4 928 € | 19 211 € | 141 857 € | 4 |
| IV kv 2025 | 12 109 € | 20 842 € | 131 719 € | 4 |
| III kv 2025 | 9 021 € | 19 991 € | 194 293 € | 4 |
| II kv 2025 | 6 577 € | 19 296 € | 195 843 € | 4 |
| I kv 2025 | 1 624 € | 18 740 € | 304 813 € | 4 |
| IV kv 2024 | 8 139 € | 28 867 € | 238 606 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 160 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 6 215 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 535,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 65 730 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 984 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tarren Vool
- H3 Projekt OÜ Juhatuse liige
- RMT Holdings OÜ Tegelik kasusaaja
- Favo Invest OÜ Osanik
- Veteko OÜ Tegelik kasusaaja
- Mok Houses OÜ Tegelik kasusaaja
- Veteko Ehitus OÜ Tegelik kasusaaja
-
Favo Invest OÜ
- Veteko Ehitus OÜ Osanik
- Mok Houses OÜ Osanik
- Veteko OÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Favo Invest OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.08.2025Muutmiskanne Ä 50087688 / 9
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50087688 / 8
-
26.08.2020Muutmiskanne Ä 50087688 / 7
-
08.05.2020Muutmiskanne Ä 50087688 / 6
-
06.05.2020Muutmiskanne Ä 50087688 / 5
-
06.05.2020Muutmiskanne Ä 50087688 / M1
-
11.03.2020Muutmiskanne Ä 50087688 / 4
-
06.12.2019Muutmiskanne Ä 50087688 / 3
-
02.12.2018Muutmiskanne Ä 50087688 / 2
-
13.02.2018Esmakanne Ä 50087688
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 07.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 11.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.08.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 05.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |