Beam OÜ

Registrisse kantud 14429853
☆ Jälgi

Beam OÜ (registrikood 14429853) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Reinu küla, tegevusala kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused (EMTAK 90391). 2025. aasta müügitulu oli 80 182 eurot ja puhaskasum 14 991 eurot, bilansimaht 51 790 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 14.02.2018 (8 a 8 k) · Kulli, Reinu küla, 86107

Müügitulu 2025
80 tuh €
↑ +51 % vs 2024
Puhaskasum 2025
15 tuh €
↑ +72 % vs 2024
Töötajad (III kv 2026)
0
↓ −100 % vs II kv
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed KMKR EE102569818 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
EE102569818
Osakapital
2 500 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2025 aruanne esitatud 09.05.2026
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused
EMTAK 90391
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2025
51 790 €
↑ +17 % vs 2024
Omakapital 2025
36 709 €
↑ +69 % vs 2024

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-25k025k50k75k100k2019202020212022202320242025

Tuletatud suhtarvud 2025

Kasumimarginaal 18,7 % 2024: 16,4 %
Omakapitali tootlus (ROE) 40,8 % 2024: 40,1 %
Omakapitali osakaal varadest 70,9 % 2024: 49,3 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 1,4 2024: 0,7
Müügitulu kasv +50,7 % 2024: +11,2 %
Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) +27,3 %
Näitaja, € 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Müügitulu 80 182 53 197 47 850 33 182 18 123 23 961 27 065
Puhaskasum 14 991 8 716 -1 955 1 108 568 -3 218 4 338
Käibevara 21 564 15 454 9 414 7 690 2 791 8 434 18 552
Põhivara 30 226 28 637 6 283 8 815 11 349 6 900 –
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 51 790 44 091 15 697 16 505 14 140 15 334 18 552
Kohustised kokku 15 081 22 373 2 695 1 548 291 2 053 2 053
Omakapital 36 709 21 718 13 002 14 957 13 849 13 281 16 499
Kasumimarginaal 18,7 % 16,4 % -4,1 % 3,3 % 3,1 % -13,4 % 16,0 %

Bilansi struktuur 2025

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 51 790 €
  • Käibevara 21 564 € · 41,6 %
  • Põhivara 30 226 € · 58,4 %
Rahastus 51 790 €
  • Lühiajalised kohustised 15 081 € · 29,1 %
  • Omakapital 36 709 € · 70,9 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 1,4
Kohustised ÷ bilansimaht 29,1 %
Põhivara osakaal bilansimahust 58,4 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Müügitulu tegevusalade lõikes 2025

  • 90391 Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused põhitegevus 77 755 €
  • 77399 Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent 1 917 €
  • 93291 Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused 510 €

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
20 933 €
↑ +1 905 % vs II kv
Töötajad (III kv 2026)
0
2025: 1 töötaja

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
05k10k15k20k25kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

050k100k150k200kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 20 933 € 3 544 € 167 331 € 0
II kv 2026 1 044 € 0 € 44 039 € 1
I kv 2026 769 € 0 € 8 490 € 0
IV kv 2025 528 € 0 € 6 240 € 0
III kv 2025 9 710 € 2 199 € 62 638 € 0
II kv 2025 266 € 0 € 5 258 € 0
I kv 2025 815 € 0 € 8 900 € 0
IV kv 2024 1 936 € 0 € 15 731 € 0

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)6 978 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)1 181 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest16,9 %
Riiklikud maksud / maksustatav käive12,5 %
Maksustatav käive kuus (keskmine)55 777 €
Hinnanguline keskmine brutopalk–

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Viljar Parts
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 14.02.2018

Tegelikud kasusaajad

Viljar Parts
Otsene osalus · Eesti · alates 04.10.2018

Osanikud

Viljar Parts
2 500 € · 100 % · ainuomand · alates 01.09.2023

Kulli, Reinu küla, 86107

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 3/3 esitatud
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026

Positsioon edetabelites

Kõik edetabelid →

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avalik raha aastate lõikes

Toetused Müük avalikule sektorile
010k20k30k40k50k60k2026
Rida, € 2026
Riigi ja omavalitsuste toetused 18 578
Müük avalikule sektorile 54 964
Toetused kokku 18 578

Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.

Suurimad maksjad 2026

  • Viljandi Vallavalitsus · maksed 53 444 €
  • Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 18 578 €
  • Põhja-Pärnumaa Vallavalitsus · maksed 1 520 €

Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 03.01.2024
    Muutmiskanne Ä 50087791 / 3
  • 01.09.2023
    Muutmiskanne Ä 50087791 / 2
  • 14.02.2018
    Esmakanne Ä 50087791

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 09.05.2026 Väikeettevõtja
2024 10.02.2025 Väikeettevõtja
2023 05.02.2024 Väikeettevõtja
2022 28.01.2023 Väikeettevõtja
2021 05.05.2022 Väikeettevõtja
2020 04.07.2021 Väikeettevõtja
2019 28.03.2020 Väikeettevõtja
2018 – –