Ettevõte on äriregistrist kustutatud 14.10.2026. Lehel on viimased teadaolevad andmed.
Seirekliinik OÜ
Kustutatud registrist 14430158Seirekliinik OÜ (registrikood 14430158) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Haabneeme alevik. 2025. aasta müügitulu oli 487 018 eurot ja puhaskasum 167 096 eurot, bilansimaht 289 639 eurot. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Ettevõtte staatus äriregistris on kustutatud registrist. Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.02.2018 (8 a 8 k) · Ravi tee 4, Haabneeme alevik, 74001
Registriandmed KMKR EE102856495
- KMKR number
- EE102856495
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 34,3 % | 2024: 27,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 78,1 % | 2024: 94,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 73,9 % | 2024: 17,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,8 | 2024: 1,2 |
| Müügitulu kasv | +203,7 % | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 487 018 | 160 358 | – | 0 | 0 | 0 | – |
| Puhaskasum | 167 096 | 44 528 | -263 | 0 | 0 | 0 | – |
| Käibevara | 117 650 | 67 408 | 1 947 | 2 710 | 2 710 | 2 710 | 2 710 |
| Põhivara | 171 989 | 206 590 | 500 | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 289 639 | 273 998 | 2 447 | 2 710 | 2 710 | 2 710 | 2 710 |
| Kohustised kokku | 75 568 | 227 023 | – | – | – | – | – |
| Omakapital | 214 071 | 46 975 | 2 447 | 2 710 | 2 710 | 2 710 | 2 710 |
| Kasumimarginaal | 34,3 % | 27,8 % | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 117 650 € · 40,6 %
- Põhivara 171 989 € · 59,4 %
- Lühiajalised kohustised 30 568 € · 10,6 %
- Pikaajalised kohustised 45 000 € · 15,5 %
- Omakapital 214 071 € · 73,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 26,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 59,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
86221 Eriarstiabi põhitegevus 487 018 €
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 50 980 € | 30 073 € | 60 € | 10 |
| II kv 2026 | 22 485 € | 25 070 € | 175 € | 10 |
| I kv 2026 | 16 925 € | 18 900 € | 90 € | 10 |
| IV kv 2025 | 18 965 € | 21 118 € | 90 € | 9 |
| III kv 2025 | 15 839 € | 17 618 € | 76 € | 8 |
| II kv 2025 | 13 074 € | 14 484 € | 15 € | 7 |
| I kv 2025 | 11 188 € | 12 369 € | 0 € | 4 |
| IV kv 2024 | 4 222 € | 4 572 € | 0 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 16 993 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 10 024 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 59,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 84 966,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 20 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 928 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Andmeid ei ole avaldatud.
Varasemad isikud (9)
- Lauri Maisvee · Juhatuse liige · kuni 14.10.2026
- Indrek Seire · Juhatuse liige · kuni 14.10.2026
- Aet Seire · Tegelik kasusaaja · kuni 14.10.2026
- Omanikukonto: Andres Viisemann · Tegelik kasusaaja · kuni 14.10.2026
- Indrek Seire · Tegelik kasusaaja · kuni 14.10.2026
- Lauri Maisvee · Tegelik kasusaaja · kuni 14.10.2026
- Aktsiaselts Fertilitas · Osanik · kuni 14.10.2026
- Aktsiaselts Orthopedica · Osanik · kuni 14.10.2026
- Siiri Heinsaar · Juhatuse liige · kuni 14.10.2026
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Osalus lõppes: Aktsiaselts Orthopedica
-
15.10.2026Osalus lõppes: Aktsiaselts Fertilitas
-
15.10.2026Ametlikud Teadaanded: Äriühingu ühinemise teade
-
14.10.2026Esimene, deklaratiivne ühinemiskanne (ühendatava isiku registrikaardile) Ä 50087790 / 10
-
14.10.2026Ühendatava isiku kustutamiskanne Ä 50087790 / 11
-
14.10.2026ui.event.beneficial_owner_changed
-
14.10.2026Osanike andmed muutusid
-
14.10.2026Juhatusest lahkus Indrek Seire
-
14.10.2026Juhatusest lahkus Lauri Maisvee
-
14.10.2026Juhatusest lahkus Siiri Heinsaar
-
14.10.2026ui.event.capital_changed
-
14.10.2026Staatus: R → K
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 02.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 22.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 23.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 02.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 24.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 10.12.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |