Heaten OÜ
Registrisse kantud 14432811Heaten OÜ (registrikood 14432811) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 59 953 eurot ja puhaskasum 40 290 eurot, bilansimaht 534 423 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Deniss Vesselov. Juhatuse liige on Deniss Vesselov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.02.2018 (8 a 7 k) · Tagala tn 7, Tallinn, 13524
Registriandmed KMKR EE102710777 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102710777
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 67,2 % | 2024: 139,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 12,0 % | 2024: 32,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 63,1 % | 2024: 68,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,0 | 2024: 1,3 |
| Müügitulu kasv | −12,0 % | 2024: +13,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +4,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 59 953 | 68 092 | 59 946 | 43 261 | 49 126 | 48 632 | 34 543 |
| Puhaskasum | 40 290 | 94 944 | 47 067 | 38 435 | 46 762 | 34 911 | 30 002 |
| Käibevara | 87 127 | 23 960 | 55 678 | 1 747 | 6 430 | 7 633 | 21 890 |
| Põhivara | 447 296 | 409 943 | 186 776 | 231 466 | 210 510 | 116 002 | 32 850 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 534 423 | 433 903 | 242 454 | 233 213 | 216 940 | 123 635 | 54 740 |
| Kohustised kokku | 197 291 | 137 060 | 40 555 | 78 381 | 100 543 | 54 000 | 20 016 |
| Omakapital | 337 132 | 296 843 | 201 899 | 154 832 | 116 397 | 69 635 | 34 724 |
| Kasumimarginaal | 67,2 % | 139,4 % | 78,5 % | 88,8 % | 95,2 % | 71,8 % | 86,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 87 127 € · 16,3 %
- Põhivara 447 296 € · 83,7 %
- Lühiajalised kohustised 42 682 € · 8,0 %
- Pikaajalised kohustised 154 609 € · 28,9 %
- Omakapital 337 132 € · 63,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 36,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 83,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus põhitegevus 33 937 €
-
71121 Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine 25 016 €
-
77111 Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent 1 000 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 581 € | 0 € | 4 238 € | 0 |
| II kv 2026 | 2 920 € | 0 € | 13 873 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 039 € | 0 € | 6 560 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 9 227 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 939 € | 0 € | 11 883 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 28 843 € | 0 |
| I kv 2025 | 2 141 € | 0 € | 12 367 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 970 € | 0 € | 22 268 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 194 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 13,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 413 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Deniss Vesselov
- PRONTEX OÜ Tegelik kasusaaja
- PRONTEX KVJVK OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
19.05.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50088117 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50088117 / 2
-
20.02.2018Esmakanne Ä 50088117
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 08.01.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 08.01.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 09.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 08.02.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 23.02.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 07.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |