VIIS&SÕNAD OÜ
Registrisse kantud 14440010VIIS&SÕNAD OÜ (registrikood 14440010) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Peetrimõisa küla, tegevusala muusikute lavaline tegevus (EMTAK 90202). 2023. aasta müügitulu oli 12 534 eurot ja puhaskasum 257 eurot, bilansimaht 3 446 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Hedvig Hanson. Juhatuse liige on Hedvig Hanson. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.03.2018 (8 a 7 k) · Liiva tee 5, Peetrimõisa küla, 71073
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.03–28.02
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.03 – 28.02
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muusikute lavaline tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | 2,1 % | 2022: 8,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 7,5 % | 2022: 40,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2022: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2022: – |
| Müügitulu kasv | −16,3 % | 2022: +18,2 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 12 534 | 14 982 | 12 671 | 9 010 | 14 059 |
| Puhaskasum | 257 | 1 281 | -508 | 903 | -77 |
| Käibevara | 2 539 | 2 282 | 3 501 | 4 009 | 1 472 |
| Põhivara | 907 | 907 | 907 | 907 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 446 | 3 189 | 4 408 | 4 916 | 1 472 |
| Kohustised kokku | – | – | – | – | – |
| Omakapital | 3 446 | 3 189 | 4 408 | 4 916 | 1 472 |
| Kasumimarginaal | 2,1 % | 8,6 % | -4,0 % | 10,0 % | -0,5 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 539 € · 73,7 %
- Põhivara 907 € · 26,3 %
- Omakapital 3 446 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 26,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2023
-
90012 Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus põhitegevus 12 534 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 271 € | 271 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLiiva tee 5, Peetrimõisa küla, 71073
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 6 510 | 17 223 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Eesti Kontsert · maksed 1 600 €
- Mulgi Vallavalitsus · maksed 800 €
- Otepää Vallavalitsus · maksed 800 €
- Lüganuse Vallavalitsus · maksed 760 €
- Häädemeeste Vallavalitsus · maksed 700 €
- Viljandi Vallavalitsus · maksed 700 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.10.20262025. a majandusaasta aruanne esitatud
-
07.10.20262026. a majandusaasta aruanne esitatud
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50088923 / 4
-
30.10.2020Muutmiskanne Ä 50088923 / 3
-
06.04.2018Muutmiskanne Ä 50088923 / 2
-
02.03.2018Esmakanne Ä 50088923
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2026 | – | – |
| 2025 | – | – |
| 2024 | – | – |
| 2023 | 06.09.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 19.12.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 12.12.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 22.05.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 28.10.2020 | Mikroettevõtja |