Mareli OÜ
Registrisse kantud 14443681Mareli OÜ (registrikood 14443681) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Kollino küla, tegevusala lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük (EMTAK 47761). 2025. aasta müügitulu oli 73 800 eurot ja puhaskasum 5 698 eurot, bilansimaht 27 537 eurot. Juhatuse liige on Maarja Haug. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.03.2018 (8 a 7 k) · Tähenurme, Kollino küla, 66608
Registriandmed KMKR EE102767911 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102767911
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 7,7 % | 2024: 27,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 20,7 % | 2024: 74,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 2024: 98,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1 218,8 | 2024: 55,7 |
| Müügitulu kasv | +23,8 % | 2024: +134,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +30,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 73 800 | 59 605 | 25 446 | 19 359 | 17 336 | 19 529 | 20 078 |
| Puhaskasum | 5 698 | 16 201 | 1 244 | -131 | 337 | 1 640 | -2 536 |
| Käibevara | 23 158 | 22 219 | 5 618 | 4 374 | 4 505 | 4 168 | 2 528 |
| Põhivara | 4 379 | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 27 537 | 22 219 | 5 618 | 4 374 | 4 505 | 4 168 | 2 528 |
| Kohustised kokku | 19 | 399 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 27 518 | 21 820 | 5 618 | 4 374 | 4 505 | 4 168 | 2 528 |
| Kasumimarginaal | 7,7 % | 27,2 % | 4,9 % | -0,7 % | 1,9 % | 8,4 % | -12,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 23 158 € · 84,1 %
- Põhivara 4 379 € · 15,9 %
- Lühiajalised kohustised 19 € · 0,1 %
- Omakapital 27 518 € · 99,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1 218,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 15,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 591 € | 0 € | 28 786 € | 0 |
| II kv 2026 | 6 777 € | 824 € | 44 970 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 537 € | 0 € | 26 339 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 965 € | 212 € | 24 167 € | 0 |
| III kv 2025 | 3 170 € | 346 € | 20 640 € | 0 |
| II kv 2025 | 2 614 € | 327 € | 42 933 € | 0 |
| I kv 2025 | 4 737 € | 0 € | 27 074 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 303 € | 230 € | 9 882 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 197 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 9 595 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTähenurme, Kollino küla, 66608
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
17.07.2026Muutmiskanne Ä 50089318 / 6
-
07.07.2026Muutmiskanne Ä 50089318 / 5
-
08.09.2025Muutmiskanne Ä 50089318 / 4
-
22.08.2025Muutmiskanne Ä 50089318 / M3
-
04.01.2024Muutmiskanne Ä 50089318 / 3
-
27.11.2023Muutmiskanne Ä 50089318 / M2
-
25.10.2023Muutmiskanne Ä 50089318 / M1
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50089318 / 2
-
07.03.2018Esmakanne Ä 50089318
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 21.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 14.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 18.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |