FTC OÜ
Registrisse kantud 14444151FTC OÜ (registrikood 14444151) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Veelikse küla, tegevusala elektrienergia tootmine päikeseenergiast (EMTAK 35123). 2025. aasta müügitulu oli 8 463 eurot ja puhaskasum 33 eurot, bilansimaht 253 715 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kurmet Ojamaa. Juhatuse liige on Kurmet Ojamaa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.03.2018 (8 a 7 k) · Paju, Veelikse küla, 69307
Registriandmed KMKR EE102491614 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.04–31.03
- KMKR number
- EE102491614
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.04 – 31.03
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektrienergia tootmine päikeseenergiast
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,4 % | 2024: 42,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,0 % | 2024: 0,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 61,0 % | 2024: 58,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 0,3 |
| Müügitulu kasv | +242,8 % | 2024: −46,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +31,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8 463 | 2 469 | 4 578 | 11 135 | 8 101 | 2 172 | 3 129 |
| Puhaskasum | 33 | 1 058 | -6 274 | 3 195 | -3 070 | -1 060 | 7 972 |
| Käibevara | 6 110 | 5 848 | 3 111 | 17 540 | 308 | 7 038 | 161 |
| Põhivara | 247 605 | 190 936 | 117 225 | 116 687 | 45 735 | 37 147 | 30 029 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 253 715 | 196 784 | 120 336 | 134 227 | 46 043 | 44 185 | 30 190 |
| Kohustised kokku | 98 885 | 80 987 | 78 597 | 124 215 | 39 225 | 34 298 | 19 243 |
| Omakapital | 154 830 | 115 797 | 41 739 | 10 012 | 6 818 | 9 887 | 10 947 |
| Kasumimarginaal | 0,4 % | 42,9 % | -137,0 % | 28,7 % | -37,9 % | -48,8 % | 254,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 110 € · 2,4 %
- Põhivara 247 605 € · 97,6 %
- Lühiajalised kohustised 5 746 € · 2,3 %
- Pikaajalised kohustised 93 139 € · 36,7 %
- Omakapital 154 830 € · 61,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 39,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 97,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
35123 Elektrienergia tootmine päikeseenergiast põhitegevus 5 963 €
-
01111 Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus 2 500 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 2 086 € | 0 |
| II kv 2026 | 153 € | 103 € | 1 937 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 111 € | 5 232 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 31 € | 1 952 € | 0 |
| III kv 2025 | 60 € | 63 € | 453 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 510 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 245 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 210 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 695 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kurmet Ojamaa
- Mittetulundusühing Lambaküla Selts Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPaju, Veelikse küla, 69307
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50089148 / 5
-
18.11.2022Muutmiskanne Ä 50089148 / 4
-
24.09.2019Muutmiskanne Ä 50089148 / 3
-
16.08.2019Muutmiskanne Ä 50089148 / 2
-
08.03.2018Esmakanne Ä 50089148
-
06.03.2018Esmakanne Ä 50089148 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2026 | – | – |
| 2025 | 28.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 12.02.2026 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 10.02.2026 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 10.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 18.11.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 06.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 16.12.2021 | Väikeettevõtja |