TechLatest OÜ
Registrisse kantud 14445042TechLatest OÜ (registrikood 14445042) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Pudisoo küla, tegevusala muu infoalane tegevus (EMTAK 63921). 2025. aasta müügitulu oli 219 382 eurot ja puhaskasum -8 834 eurot, bilansimaht 4 908 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Parwej Mohammed. Juhatuse liige on Parwej Mohammed. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.03.2018 (8 a 7 k) · Männimäe, Pudisoo küla, 74626
Registriandmed KMKR EE102073265 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102073265
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu infoalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -4,0 % | 2024: -48,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -180,0 % | 2024: -801,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 99,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 217,0 |
| Müügitulu kasv | −27,6 % | 2024: −8,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +34,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 219 382 | 302 829 | 332 180 | 280 359 | 108 937 | 49 129 | 5 797 |
| Puhaskasum | -8 834 | -145 483 | 30 710 | 119 747 | 26 631 | 0 | 2 |
| Käibevara | 4 908 | 18 227 | 169 388 | 144 383 | 26 640 | 8 816 | 7 558 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 908 | 18 227 | 169 388 | 144 383 | 26 640 | 8 816 | 7 558 |
| Kohustised kokku | 0 | 84 | 22 136 | 22 136 | 0 | 8 807 | 7 549 |
| Omakapital | 4 908 | 18 143 | 147 252 | 122 247 | 26 640 | 9 | 9 |
| Kasumimarginaal | -4,0 % | -48,0 % | 9,2 % | 42,7 % | 24,4 % | 0,0 % | 0,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 908 € · 100,0 %
- Omakapital 4 908 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 52 285 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 241 € | 0 € | 64 821 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 60 192 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 63 045 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 80 541 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 241 € | 0 € | 30 628 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 76 785 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 25 632 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 17 428 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMännimäe, Pudisoo küla, 74626
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 11. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Kuusalu vald 219 382 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50089463 / 4
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50089463 / 3
-
08.02.2021Muutmiskanne Ä 50089463 / 2
-
08.03.2018Esmakanne Ä 50089463
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 05.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 22.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 31.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 02.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 08.02.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |