Optilix OÜ
Registrisse kantud 14447130Optilix OÜ (registrikood 14447130) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala spetsialiseerimata hulgikaubandus (EMTAK 46901). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -82 107 eurot, bilansimaht 1 789 542 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Aleksei Blinov. Juhatuse liige on Aleksei Blinov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.03.2018 (8 a 7 k) · Kivila tn 21, Tallinn, 13918
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: -9,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: -320,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -2,7 % | 2024: 1,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,6 | 2024: 5,7 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: −75,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 1 136 477 | 4 706 320 | 4 718 409 | 7 311 971 | 6 517 118 | 12 072 280 |
| Puhaskasum | -82 107 | -108 944 | -93 741 | -3 535 639 | 1 119 965 | 781 490 | 1 651 545 |
| Käibevara | 1 789 542 | 1 897 607 | 199 790 | 726 967 | 6 080 414 | 2 912 675 | 3 148 062 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 789 542 | 1 897 607 | 199 790 | 726 967 | 6 080 414 | 2 912 675 | 3 148 062 |
| Kohustised kokku | 1 837 606 | 1 863 564 | 56 803 | 490 239 | 2 308 047 | 260 273 | 1 277 150 |
| Omakapital | -48 064 | 34 043 | 142 987 | 236 728 | 3 772 367 | 2 652 402 | 1 870 912 |
| Kasumimarginaal | – | -9,6 % | -2,0 % | -74,9 % | 15,3 % | 12,0 % | 13,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 789 542 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 316 809 € · 17,7 %
- Pikaajalised kohustised 1 520 797 € · 85,0 %
- Omakapital -48 064 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 102,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 3 441 € | 3 597 € | 0 € | 0 |
| III kv 2024 | 4 587 € | 4 796 € | 2 950 € | 3 |
| II kv 2024 | 4 110 € | 4 297 € | 93 856 € | 3 |
| I kv 2024 | 5 453 € | 5 701 € | 0 € | 3 |
| IV kv 2023 | 5 453 € | 5 701 € | 431 773 € | 3 |
| III kv 2023 | 8 614 € | 9 006 € | 699 197 € | 3 |
II kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 11. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 46) 100,0 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.12.2024Muutmiskanne Ä 50089686 / 11
-
22.11.2024Osanike muutmine Ä 50089686 / M1
-
11.07.2024Muutmiskanne Ä 50089686 / 10
-
06.12.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50089686 / 9
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50089686 / 8
-
23.03.2023Muutmiskanne Ä 50089686 / 7
-
14.12.2022Muutmiskanne Ä 50089686 / 6
-
19.02.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50089686 / 5
-
17.12.2020Muutmiskanne Ä 50089686 / 4
-
07.08.2018Muutmiskanne Ä 50089686 / 3
-
02.08.2018Muutmiskanne Ä 50089686 / 2
-
13.03.2018Esmakanne Ä 50089686
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 21.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 03.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 18.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 21.10.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |