Rapro OÜ
Registrisse kantud 14447975Rapro OÜ (registrikood 14447975) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tagaranna küla, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 97 688 eurot ja puhaskasum 1 668 eurot, bilansimaht 80 688 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Gert Raag. Juhatuse liige on Gert Raag. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.03.2018 (8 a 7 k) · Andruse, Tagaranna küla, 93616
Registriandmed KMKR EE102387359 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102387359
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,7 % | 2024: 27,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,3 % | 2024: 56,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 62,8 % | 2024: 67,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,6 | 2024: 0,8 |
| Müügitulu kasv | −2,9 % | 2024: +19,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +71,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 97 688 | 100 555 | 84 281 | 21 569 | 35 833 | 6 565 | 5 817 |
| Puhaskasum | 1 668 | 27 713 | 19 770 | -5 091 | 17 755 | -181 | 2 451 |
| Käibevara | 18 757 | 20 195 | 24 970 | 4 654 | 20 331 | 5 369 | 6 437 |
| Põhivara | 61 931 | 52 714 | 5 475 | 6 710 | 6 899 | 665 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 80 688 | 72 909 | 30 445 | 11 364 | 27 230 | 6 034 | 6 437 |
| Kohustised kokku | 30 000 | 23 888 | 9 137 | 1 525 | 3 501 | 60 | 282 |
| Omakapital | 50 688 | 49 021 | 21 308 | 9 839 | 23 729 | 5 974 | 6 155 |
| Kasumimarginaal | 1,7 % | 27,6 % | 23,5 % | -23,6 % | 49,5 % | -2,8 % | 42,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 18 757 € · 23,2 %
- Põhivara 61 931 € · 76,8 %
- Lühiajalised kohustised 30 000 € · 37,2 %
- Omakapital 50 688 € · 62,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 37,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 76,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 11 104 € | 8 331 € | 19 989 € | 1 |
| II kv 2026 | 9 124 € | 7 114 € | 20 902 € | 2 |
| I kv 2026 | 11 351 € | 7 871 € | 25 472 € | 2 |
| IV kv 2025 | 11 970 € | 8 244 € | 20 251 € | 2 |
| III kv 2025 | 11 536 € | 4 831 € | 37 651 € | 2 |
| II kv 2025 | 6 357 € | 5 006 € | 17 729 € | 1 |
| I kv 2025 | 8 298 € | 4 504 € | 22 863 € | 1 |
| IV kv 2024 | 8 082 € | 5 620 € | 21 139 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 701 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 777 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 75,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 55,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 6 663 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 5 340 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 2 658 | 2 658 |
| Toetused kokku | 2 658 | 2 658 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · toetus 2 658 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50089776 / 4
-
05.04.2018Muutmiskanne Ä 50089776 / 3
-
03.04.2018Muutmiskanne Ä 50089776 / 2
-
03.04.2018Muutmiskanne Ä 50089776 / M1
-
14.03.2018Esmakanne Ä 50089776
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |