ST Serv OÜ
Registrisse kantud 14451841ST Serv OÜ (registrikood 14451841) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Lehmja küla, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 179 000 eurot ja puhaskasum 141 541 eurot, bilansimaht 249 835 eurot. Juhatuse liikmed on Silja Krusimäe, Tiit Roosve. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.03.2018 (8 a 6 k) · Kütte tee 13, Lehmja küla, 75306
Registriandmed KMKR EE102070750 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102070750
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 79,1 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 98,0 % | 2024: -253,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 57,8 % | 2024: 1,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 39,5 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −14,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 179 000 | 0 | 38 900 | 3 120 | 4 464 | 392 167 | 600 |
| Puhaskasum | 141 541 | -7 177 | 15 | 48 | 250 | 22 112 | 520 |
| Käibevara | 11 504 | 21 081 | 36 074 | 44 644 | 46 674 | 240 696 | 16 658 |
| Põhivara | 238 331 | 177 747 | 177 747 | 228 172 | 225 264 | 221 764 | 315 730 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 249 835 | 198 828 | 213 821 | 272 816 | 271 938 | 462 460 | 332 388 |
| Kohustised kokku | 105 458 | 195 992 | 211 008 | 270 018 | 269 188 | 459 960 | 352 000 |
| Omakapital | 144 377 | 2 836 | 2 813 | 2 798 | 2 750 | 2 500 | -19 612 |
| Kasumimarginaal | 79,1 % | – | 0,0 % | 1,5 % | 5,6 % | 5,6 % | 86,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 11 504 € · 4,6 %
- Põhivara 238 331 € · 95,4 %
- Pikaajalised kohustised 105 458 € · 42,2 %
- Omakapital 144 377 € · 57,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 42,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 95,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 7 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 58 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 42 947 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 102 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tiit Roosve
- Alpi Eesti OÜ Tegelik kasusaaja
- MTÜ Kurkse Pumbajaam Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 18. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Rae vald 98,0 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50090185 / 3
-
06.06.2018Muutmiskanne Ä 50090185 / 2
-
19.03.2018Esmakanne Ä 50090185
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 12.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 16.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 05.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |