Asmic OÜ
Registrisse kantud 14454742Asmic OÜ (registrikood 14454742) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Lolu küla, tegevusala muud eriehitustööd (EMTAK 43999). 2025. aasta müügitulu oli 93 082 eurot ja puhaskasum -250 eurot, bilansimaht 27 820 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Asko Meerents. Juhatuse liige on Asko Meerents. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.03.2018 (8 a 6 k) · Raudsepa, Lolu küla, 69617
Registriandmed KMKR EE102058675 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102058675
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud eriehitustööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -0,3 % | 2024: -18,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -1,1 % | 2024: -52,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,4 % | 2024: 81,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,2 | 2024: 4,2 |
| Müügitulu kasv | +33,5 % | 2024: −24,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +4,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 93 082 | 69 738 | 92 369 | 120 938 | 129 531 | 76 562 | 63 310 |
| Puhaskasum | -250 | -12 557 | 946 | -1 204 | 12 996 | 3 481 | 7 762 |
| Käibevara | 26 921 | 22 842 | 29 038 | 35 744 | 36 701 | 19 864 | 10 347 |
| Põhivara | 899 | 6 292 | 14 485 | 25 147 | 35 808 | 21 196 | 27 707 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 27 820 | 29 134 | 43 523 | 60 891 | 72 509 | 41 060 | 38 054 |
| Kohustised kokku | 4 331 | 5 395 | 7 227 | 25 541 | 35 955 | 17 502 | 17 977 |
| Omakapital | 23 489 | 23 739 | 36 296 | 35 350 | 36 554 | 23 558 | 20 077 |
| Kasumimarginaal | -0,3 % | -18,0 % | 1,0 % | -1,0 % | 10,0 % | 4,5 % | 12,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 26 921 € · 96,8 %
- Põhivara 899 € · 3,2 %
- Lühiajalised kohustised 4 331 € · 15,6 %
- Omakapital 23 489 € · 84,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 15,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 3,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 351 € | 1 157 € | 23 880 € | 1 |
| II kv 2026 | 2 902 € | 1 089 € | 49 908 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 956 € | 921 € | 19 964 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 294 € | 1 126 € | 31 893 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 894 € | 1 126 € | 24 183 € | 1 |
| II kv 2025 | 3 722 € | 1 126 € | 23 924 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 278 € | 1 046 € | 9 933 € | 1 |
| IV kv 2024 | 2 616 € | 1 002 € | 26 149 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 784 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 386 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 49,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 9,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 7 960 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 742 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRaudsepa, Lolu küla, 69617
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50090488 / 3
-
31.01.2019Muutmiskanne Ä 50090488 / 2
-
22.03.2018Esmakanne Ä 50090488
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 07.10.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.01.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.01.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |