KeMeri OÜ
Registrisse kantud 14458085KeMeri OÜ (registrikood 14458085) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük (EMTAK 46643). 2025. aasta müügitulu oli 14 879 187 eurot ja puhaskasum 943 623 eurot, bilansimaht 4 246 797 eurot. Juhatuse liikmed on Ken Ollino, Marti Merirand, Maario Merirand. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.03.2018 (8 a 6 k) · Metsa tn 13a, Pärnu linn, 80024
Registriandmed KMKR EE102084380 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.04–31.03
- KMKR number
- EE102084380
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.04 – 31.03
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 6,3 % | 2024: 6,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 32,1 % | 2024: 28,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,1 % | 2024: 76,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,7 | 2024: 3,5 |
| Müügitulu kasv | +48,7 % | 2024: +7,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +73,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 14 879 187 | 10 005 247 | 9 318 511 | 11 551 252 | 3 478 346 | 946 300 | 289 523 |
| Puhaskasum | 943 623 | 618 701 | 479 746 | 1 636 205 | 565 537 | 58 339 | 27 070 |
| Käibevara | 3 260 469 | 2 188 789 | 2 299 215 | 2 241 356 | 997 543 | 166 683 | 57 992 |
| Põhivara | 986 328 | 657 809 | 167 391 | 157 732 | 59 298 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 246 797 | 2 846 598 | 2 466 606 | 2 399 088 | 1 056 841 | 166 683 | 57 992 |
| Kohustised kokku | 1 311 167 | 659 906 | 595 282 | 688 907 | 487 865 | 75 244 | 24 892 |
| Omakapital | 2 935 630 | 2 186 692 | 1 871 324 | 1 710 181 | 568 976 | 91 439 | 33 100 |
| Kasumimarginaal | 6,3 % | 6,2 % | 5,1 % | 14,2 % | 16,3 % | 6,2 % | 9,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 260 469 € · 76,8 %
- Põhivara 986 328 € · 23,2 %
- Lühiajalised kohustised 1 204 713 € · 28,4 %
- Pikaajalised kohustised 106 454 € · 2,5 %
- Omakapital 2 935 630 € · 69,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 30,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 23,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
46643 Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük põhitegevus 14 852 553 €
-
47811 Mootorsõidukite jaemüük 26 634 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 121 830 € | 83 579 € | 7 843 565 € | 22 |
| II kv 2026 | 153 746 € | 81 549 € | 6 927 534 € | 23 |
| I kv 2026 | 85 826 € | 83 768 € | 6 648 650 € | 22 |
| IV kv 2025 | 102 740 € | 81 822 € | 6 277 636 € | 20 |
| III kv 2025 | 60 035 € | 70 134 € | 6 252 133 € | 19 |
| II kv 2025 | 22 113 € | 58 526 € | 4 973 977 € | 17 |
| I kv 2025 | 25 501 € | 47 752 € | 4 575 646 € | 15 |
| IV kv 2024 | 2 725 € | 43 268 € | 4 263 664 € | 13 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 40 610 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 27 860 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 68,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 614 522 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 435 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Maario Merirand
- X Trade Holding OÜ Tegelik kasusaaja
- X Trade OÜ Tegelik kasusaaja
- VEMEX OÜ Juhatuse liige
- Kemeri Industrial Solutions OÜ Tegelik kasusaaja
-
Vahur Torim
- Lungberg OÜ Osanik
- AVTEC OÜ Juhatuse liige
-
Marti Merirand
- VEMEX OÜ Juhatuse liige
- SPACUZZI OÜ Osanik
- Kemeri Industrial Solutions OÜ Tegelik kasusaaja
- Valguspesa OÜ Tegelik kasusaaja
-
Ken Ollino
- Kemeri Industrial Solutions OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Pärnu maakond 7 tk
- 6. Suurimad juhatused · Kaubandus (EMTAK 46) 5 tk
- 8. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Pärnu linn 783 115 €
- 8. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Pärnu linn 49 664 €
- 11. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 46) 7 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 4 578 |
| Müük avalikule sektorile | 18 900 | 18 188 |
| Toetused kokku | 0 | 4 578 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Pärnu Hariduskeskus · maksed 11 971 €
- Järvamaa Rakenduslik Kolledž · maksed 3 829 €
- Tartu Rakenduslik Kolledž · maksed 1 164 €
- Võrumaa Haridus- ja Tehnoloogiakeskus · maksed 866 €
- Tartu Ülikool · maksed 608 €
- SA Tartu Ülikooli Kliinikum · maksed 180 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.10.20262026. a majandusaasta aruanne esitatud
-
28.11.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50090853 / 11
-
24.05.2024Muutmiskanne Ä 50090853 / 10
-
07.11.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50090853 / 9
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50090853 / 8
-
19.07.2023Muutmiskanne Ä 50090853 / 7
-
17.03.2022Muutmiskanne Ä 50090853 / 6
-
17.02.2021Muutmiskanne Ä 50090853 / 5
-
07.12.2020Muutmiskanne Ä 50090853 / 4
-
21.10.2020Muutmiskanne Ä 50090853 / 3
-
14.02.2019Muutmiskanne Ä 50090853 / 2
-
28.03.2018Esmakanne Ä 50090853
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2026 | – | – |
| 2025 | 30.09.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.09.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.09.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 12.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |