Purpose OÜ
Registrisse kantud 14460082Purpose OÜ (registrikood 14460082) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Nasva alevik, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 56 705 eurot ja puhaskasum 39 495 eurot, bilansimaht 228 975 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kristo Saariste. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Kristo Saariste. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.03.2018 (8 a 6 k) · Kaspri, Nasva alevik, 93872
Registriandmed KMKR EE102876828 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102876828
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 69,6 % | 2024: 88,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 21,3 % | 2024: 20,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 80,9 % | 2024: 76,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 17,1 | 2024: 3,1 |
| Müügitulu kasv | +69,3 % | 2024: −8,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 56 705 | 33 500 | 36 453 | 35 818 | 44 247 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 39 495 | 29 706 | 36 267 | 35 634 | 44 247 | 0 | 0 |
| Käibevara | 182 651 | 141 834 | 115 233 | 80 019 | 44 247 | – | – |
| Põhivara | 46 324 | 49 902 | 29 003 | 27 950 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 228 975 | 191 736 | 144 236 | 107 969 | 44 247 | 0 | 0 |
| Kohustised kokku | 43 626 | 45 882 | 28 088 | 28 088 | – | – | – |
| Omakapital | 185 349 | 145 854 | 116 148 | 79 881 | 44 247 | 0 | – |
| Kasumimarginaal | 69,6 % | 88,7 % | 99,5 % | 99,5 % | 100,0 % | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 182 651 € · 79,8 %
- Põhivara 46 324 € · 20,2 %
- Lühiajalised kohustised 10 689 € · 4,7 %
- Pikaajalised kohustised 32 937 € · 14,4 %
- Omakapital 185 349 € · 80,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 17,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 19,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 20,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 420 € | 0 € | 12 315 € | 0 |
| II kv 2026 | 4 825 € | 0 € | 33 147 € | 0 |
| I kv 2026 | 2 873 € | 0 € | 15 650 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 152 € | 0 € | 15 272 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 154 € | 0 € | 9 675 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 807 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 19,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 105 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kristo Saariste
- Goodson & RED OÜ Juhatuse liige
- Goodson Management OÜ Juhatuse liige
- eFuNNeX Asset Management OÜ Juhatuse liige
- Riveta Klubi Juhatuse liige
- KS Solutions OÜ Tegelik kasusaaja
- Prime Wines OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Goodson Management OÜ | 32 % | 0 € | 02.06.2025 | 141 279 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKaspri, Nasva alevik, 93872
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.07.2025Muutmiskanne Ä 50091063 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50091063 / 2
-
29.03.2018Esmakanne Ä 50091063
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 25.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 27.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |