Tepic OÜ
Registrisse kantud 14462738Tepic OÜ (registrikood 14462738) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Paide linn, tegevusala maanteede ja kiirteede ehitus (EMTAK 42111). 2025. aasta müügitulu oli 872 758 eurot ja puhaskasum 515 eurot, bilansimaht 1 016 994 eurot. Juhatuse liikmed on Viljar Reemann, Marek Rõkk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.04.2018 (8 a 6 k) · Pikk tn 37, Paide linn, 72711
Registriandmed KMKR EE102060511 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102060511
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Maanteede ja kiirteede ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,1 % | 2024: 0,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,1 % | 2024: 0,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 53,3 % | 2024: 83,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,7 | 2024: 3,8 |
| Müügitulu kasv | +8,2 % | 2024: −28,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +13,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 872 758 | 806 546 | 1 129 895 | 708 823 | 458 967 | 473 451 | 585 153 |
| Puhaskasum | 515 | 3 148 | 295 742 | 28 775 | 49 758 | 1 990 | 72 674 |
| Käibevara | 539 536 | 192 273 | 433 738 | 147 622 | 171 912 | 110 750 | 207 444 |
| Põhivara | 477 458 | 459 587 | 365 104 | 381 895 | 375 476 | 399 023 | 67 464 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 016 994 | 651 860 | 798 842 | 529 517 | 547 388 | 509 773 | 274 908 |
| Kohustised kokku | 474 503 | 109 884 | 260 014 | 286 431 | 333 067 | 319 612 | 86 737 |
| Omakapital | 542 491 | 541 976 | 538 828 | 243 086 | 214 321 | 190 161 | 188 171 |
| Kasumimarginaal | 0,1 % | 0,4 % | 26,2 % | 4,1 % | 10,8 % | 0,4 % | 12,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 539 536 € · 53,1 %
- Põhivara 477 458 € · 46,9 %
- Lühiajalised kohustised 325 783 € · 32,0 %
- Pikaajalised kohustised 148 720 € · 14,6 %
- Omakapital 542 491 € · 53,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 46,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 46,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
42111 Maanteede ja kiirteede ehitus põhitegevus 845 758 €
-
47811 Mootorsõidukite jaemüük 27 000 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 58 419 € | 23 420 € | 579 034 € | 4 |
| II kv 2026 | 76 252 € | 21 350 € | 945 856 € | 5 |
| I kv 2026 | 55 099 € | 20 825 € | 1 052 783 € | 6 |
| IV kv 2025 | 59 443 € | 17 430 € | 485 557 € | 5 |
| III kv 2025 | 26 428 € | 11 112 € | 215 466 € | 5 |
| II kv 2025 | 32 612 € | 10 402 € | 201 687 € | 4 |
| I kv 2025 | 8 861 € | 9 356 € | 27 819 € | 3 |
| IV kv 2024 | 12 667 € | 10 053 € | 140 789 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 19 473 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 7 807 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 40,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 193 011 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 753 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Marek Rõkk
- Tepic Invest OÜ Tegelik kasusaaja
- Blanca invest OÜ Juhatuse liige
- Türi vald, Türi linn, Viljandi tn 18 korteriühistu Juhatuse liige
- Paide linn, Pikk tn 37 korteriühistu Juhatuse liige
- Paide linn, Pärnu tn 78 korteriühistu Juhatuse liige
- CARMAK INVEST OÜ Juhatuse liige
-
Viljar Reemann
- Tepic Invest OÜ Juhatuse liige
- Marsala OÜ Osanik
- Paide linn, Pärna tn 8 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 90. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Järva maakond 7,2 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
11.06.2025Muutmiskanne Ä 50091347 / 5
-
09.07.2024Muutmiskanne Ä 50091347 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50091347 / 3
-
21.08.2018Muutmiskanne Ä 50091347 / 2
-
04.04.2018Esmakanne Ä 50091347
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 12.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 21.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 14.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 03.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |