Aprende OÜ
Registrisse kantud 14462750Aprende OÜ (registrikood 14462750) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Peetri alevik, tegevusala kirjalik ja suuline tõlge (EMTAK 74301). 2025. aasta müügitulu oli 2 161 eurot ja puhaskasum -239 eurot, bilansimaht 394 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tuuli Järmut. Juhatuse liige on Tuuli Järmut. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.04.2018 (8 a 6 k) · Salu tee 58, Peetri alevik, 75312
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kirjalik ja suuline tõlge
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -11,1 % | 2024: -65,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -106,2 % | 2024: -92,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 57,1 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,7 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +232,5 % | 2024: −15,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +55,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 161 | 650 | 770 | 799 | 796 | 238 | 1 231 |
| Puhaskasum | -239 | -427 | 100 | -414 | 682 | -597 | 403 |
| Käibevara | 291 | 299 | 579 | 568 | 1 093 | 321 | 828 |
| Põhivara | 103 | 165 | 312 | 481 | 112 | 203 | 293 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 394 | 464 | 891 | 1 049 | 1 205 | 524 | 1 121 |
| Kohustised kokku | 169 | – | 0 | 258 | – | 0 | 0 |
| Omakapital | 225 | 464 | 891 | 791 | 1 205 | 524 | 1 121 |
| Kasumimarginaal | -11,1 % | -65,7 % | 13,0 % | -51,8 % | 85,7 % | -250,8 % | 32,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 291 € · 73,9 %
- Põhivara 103 € · 26,1 %
- Lühiajalised kohustised 169 € · 42,9 %
- Omakapital 225 € · 57,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 42,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 26,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 200 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 31 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 67 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSalu tee 58, Peetri alevik, 75312
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 976 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tartu Mänguasjamuuseum · maksed 976 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50091349 / 2
-
04.04.2018Esmakanne Ä 50091349
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 02.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 05.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 04.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.05.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 08.12.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |