Digital Enter OÜ
Registrisse kantud 14463117Digital Enter OÜ (registrikood 14463117) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala reklaami vahendamine meedias (EMTAK 73121). 2025. aasta müügitulu oli 1 248 841 eurot ja puhaskasum 163 216 eurot, bilansimaht 443 694 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Artsiom Samusevich. Juhatuse liige on Artsiom Samusevich. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.04.2018 (8 a 6 k) · Ruunaoja tn 3-81, Tallinn, 11415
Registriandmed KMKR EE102378025 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102378025
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Reklaami vahendamine meedias
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 13,1 % | 2024: 11,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 39,4 % | 2024: 67,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,4 % | 2024: 97,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 15,3 | 2024: 41,1 |
| Müügitulu kasv | −14,8 % | 2024: +65,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +581,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 248 841 | 1 465 054 | 884 534 | 271 801 | 186 386 | 85 | 10 986 |
| Puhaskasum | 163 216 | 169 249 | 59 726 | -12 360 | 45 246 | -92 | 494 |
| Käibevara | 443 694 | 257 677 | 86 657 | 25 561 | 58 801 | 3 450 | 3 595 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 443 694 | 257 677 | 86 657 | 25 561 | 58 801 | 3 450 | 3 595 |
| Kohustised kokku | 29 073 | 6 272 | 4 501 | 3 131 | 10 686 | 581 | 635 |
| Omakapital | 414 621 | 251 405 | 82 156 | 22 430 | 48 115 | 2 869 | 2 960 |
| Kasumimarginaal | 13,1 % | 11,6 % | 6,8 % | -4,5 % | 24,3 % | -108,2 % | 4,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 443 694 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 29 073 € · 6,6 %
- Omakapital 414 621 € · 93,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 15,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 156 632 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 177 384 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 173 248 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 253 939 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 401 263 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 535 298 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 635 285 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 469 705 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 52 211 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 11. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 73) 66,3 %
- 40. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 73) 14,8 %
- 50. Kõige pikema staažiga juhatused · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 73) 8,1 a
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50091389 / 5
-
02.05.2023Muutmiskanne Ä 50091389 / 4
-
20.11.2019Muutmiskanne Ä 50091389 / 3
-
06.09.2018Muutmiskanne Ä 50091389 / 2
-
04.04.2018Esmakanne Ä 50091389
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 12.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 22.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 17.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 19.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 07.07.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 21.12.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |