Nordzero OÜ
Registrisse kantud 14464140Nordzero OÜ (registrikood 14464140) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Järveküla, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2024. aasta müügitulu oli 1 682 266 eurot ja puhaskasum 1 057 196 eurot, bilansimaht 6 491 921 eurot. Ettevõttel on osalus 6 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Alar Huul, Ardo Huul. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.04.2018 (8 a 6 k) · Käokella tee 6/1, Järveküla, 75304
Registriandmed KMKR EE102060757 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102060757
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 62,8 % | 2023: 71,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 16,9 % | 2023: 69,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,1 % | 2023: 90,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 31,4 | 2023: 10,8 |
| Müügitulu kasv | −66,4 % | 2023: +111,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +32,4 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 682 266 | 5 003 364 | 2 361 618 | 1 858 401 | 584 421 | 412 702 |
| Puhaskasum | 1 057 196 | 3 595 692 | 903 978 | 690 733 | 51 535 | 17 593 |
| Käibevara | 6 141 503 | 5 339 623 | 1 878 336 | 1 304 055 | 79 433 | 62 605 |
| Põhivara | 350 418 | 413 678 | 377 610 | 236 698 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 6 491 921 | 5 753 301 | 2 255 946 | 1 540 753 | 79 433 | 62 605 |
| Kohustised kokku | 250 998 | 566 941 | 678 958 | 221 582 | 7 787 | 42 494 |
| Omakapital | 6 240 923 | 5 186 360 | 1 576 988 | 1 319 171 | 71 646 | 20 111 |
| Kasumimarginaal | 62,8 % | 71,9 % | 38,3 % | 37,2 % | 8,8 % | 4,3 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 141 503 € · 94,6 %
- Põhivara 350 418 € · 5,4 %
- Lühiajalised kohustised 195 299 € · 3,0 %
- Pikaajalised kohustised 55 699 € · 0,9 %
- Omakapital 6 240 923 € · 96,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 31,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 5,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2024
-
70201 Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine põhitegevus 1 626 956 €
-
47559 Muude mujal liigitamata kodutarvete jaemüük 55 105 €
-
77211 Vabaaja- ja sporditarvete väljaüürimine ja kasutusrent 205 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 22 797 € | 5 297 € | 127 983 € | 3 |
| II kv 2026 | 19 550 € | 4 389 € | 288 731 € | 3 |
| I kv 2026 | 37 592 € | 5 960 € | 217 577 € | 3 |
| IV kv 2025 | 7 097 € | 2 944 € | 264 115 € | 2 |
| III kv 2025 | 31 427 € | 8 463 € | 133 757 € | 2 |
| II kv 2025 | 13 728 € | 12 099 € | 177 829 € | 3 |
| I kv 2025 | 49 520 € | 32 949 € | 1 115 896 € | 3 |
| IV kv 2024 | 0 € | 24 148 € | 141 015 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 599 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 766 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 23,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 42 661 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 132 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ardo Huul
- AHCO OÜ Tegelik kasusaaja
- Waikiki OÜ Juhatuse liige
- HapsalSunset OÜ Osanik
- Naiharn OÜ Osanik
- Kailua OÜ Juhatuse liige
- OnlyStairs OÜ Tegelik kasusaaja
- UphillBattle OÜ Tegelik kasusaaja
- Waimea OÜ Tegelik kasusaaja
-
Alar Huul
- Naiharn OÜ Osanik
- HapsalSunset OÜ Juhatuse liige
- OnlyStairs OÜ Juhatuse liige
- Kalda Hapsal OÜ Tegelik kasusaaja
- UphillBattle OÜ Juhatuse liige
- Struggle OÜ Juhatuse liige
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 21.04.2021
Osalused teistes ettevõtetes (6)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Beach Break OÜ | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | – |
| OnlyStairs OÜ | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | – |
| Struggle OÜ | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | – |
| UphillBattle OÜ | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | – |
| Waikiki OÜ | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | 2 720 €2025 |
| Waimea OÜ | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (6)
-
Beach Break OÜ 100 %
-
OnlyStairs OÜ 100 %
-
Struggle OÜ 100 %
-
UphillBattle OÜ 100 %
-
Waikiki OÜ 100 %
-
Waimea OÜ 100 %
Skeem
LEI 984500ADD85A7KE8B175
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 31. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 4 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
10.10.20262025. a majandusaasta aruanne esitatud
-
04.12.2024Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 50091500 / 7
-
03.12.2024Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 50091500 / M3
-
28.11.2023Muutmiskanne Ä 50091500 / 5
-
28.11.2023Muutmiskanne Ä 50091500 / 6
-
05.06.2023Muutmiskanne Ä 50091500 / 4
-
29.05.2023Muutmiskanne Ä 50091500 / M1
-
21.04.2021Muutmiskanne Ä 50091500 / 3
-
20.01.2021Muutmiskanne Ä 50091500 / 2
-
05.04.2018Esmakanne Ä 50091500
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 03.08.2026 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 22.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 07.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 09.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |