M.nails UÜ
Registrisse kantud 14464358M.nails UÜ (registrikood 14464358) on 2018. aastal asutatud usaldusühing, asukoht Tallinn, tegevusala juuksuri- ja muu iluteenindus (EMTAK 96021). 2023. aasta müügitulu oli 114 eurot ja puhaskasum 0 eurot, bilansimaht 342 eurot. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.04.2018 (8 a 6 k) · Peterburi tee 46, Tallinn, 11415
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Usaldusühing
- Tegevusala
- Juuksuri- ja muu iluteenindus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | 0,0 % | 2022: 2,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,0 % | 2022: 0,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2022: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2022: – |
| Müügitulu kasv | +216,7 % | 2022: 0,0 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 114 | 36 | 36 | 15 | 902 |
| Puhaskasum | 0 | 1 | 0 | -168 | 402 |
| Käibevara | 342 | 342 | 341 | 341 | 509 |
| Põhivara | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 342 | 342 | 341 | 341 | 509 |
| Kohustised kokku | – | – | – | – | 0 |
| Omakapital | 342 | 342 | 341 | 341 | 509 |
| Kasumimarginaal | 0,0 % | 2,8 % | 0,0 % | -1 120,0 % | 44,6 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 342 € · 100,0 %
- Omakapital 342 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Andmeid ei ole avaldatud.
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
09.02.2024Muutmiskanne Ä 50091520 / 3
-
31.01.2024Muutmiskanne Ä 50091520 / 2
-
09.01.2024Muutmiskanne Ä 50091520 / M1
-
05.04.2018Esmakanne Ä 50091520
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 03.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 23.12.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 23.12.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 04.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 04.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |