Lestauim OÜ
Registrisse kantud 14465493Lestauim OÜ (registrikood 14465493) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Soovälja küla, tegevusala veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus (EMTAK 43222). 2025. aasta müügitulu oli 50 870 eurot ja puhaskasum 32 869 eurot, bilansimaht 131 030 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tarmo Oolup. Juhatuse liige on Tarmo Oolup. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.04.2018 (8 a 6 k) · Põllu, Soovälja küla, 90236
Registriandmed KMKR EE102779307 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102779307
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 64,6 % | 2024: 63,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 26,4 % | 2024: 39,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,9 % | 2024: 93,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 19,7 | 2024: 15,6 |
| Müügitulu kasv | −10,0 % | 2024: +70,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +26,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 50 870 | 56 531 | 33 125 | 37 207 | 14 750 | 15 991 | 15 001 |
| Puhaskasum | 32 869 | 35 796 | 17 934 | 15 481 | 4 568 | 8 496 | 6 791 |
| Käibevara | 130 438 | 96 547 | 58 957 | 38 575 | 22 399 | 19 570 | 11 085 |
| Põhivara | 592 | 1 164 | 1 760 | 2 357 | 2 092 | 347 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 131 030 | 97 711 | 60 717 | 40 932 | 24 491 | 19 917 | 11 085 |
| Kohustised kokku | 6 633 | 6 183 | 4 985 | 3 134 | 2 173 | 2 167 | 1 807 |
| Omakapital | 124 397 | 91 528 | 55 732 | 37 798 | 22 318 | 17 750 | 9 278 |
| Kasumimarginaal | 64,6 % | 63,3 % | 54,1 % | 41,6 % | 31,0 % | 53,1 % | 45,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 130 438 € · 99,5 %
- Põhivara 592 € · 0,5 %
- Lühiajalised kohustised 6 633 € · 5,1 %
- Omakapital 124 397 € · 94,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 19,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
43222 Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus põhitegevus 36 558 €
-
41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus 6 365 €
-
95311 Mootorsõidukite remont ja hooldus 5 719 €
-
52219 Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad 1 293 €
-
37001 Kanalisatsioon ja heitveekäitlus 600 €
-
95221 Kodumasinate ning majapidamis- ja aiatööriistade parandus ning hooldus 265 €
-
68329 Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused 70 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 802 € | 0 € | 18 443 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 665 € | 0 € | 12 299 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 310 € | 0 € | 7 882 € | 0 |
| IV kv 2025 | 2 241 € | 0 € | 13 805 € | 0 |
| III kv 2025 | 2 842 € | 0 € | 16 835 € | 0 |
| II kv 2025 | 576 € | 0 € | 6 205 € | 0 |
| I kv 2025 | 2 237 € | 0 € | 14 339 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 794 € | 0 € | 11 471 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 934 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 15,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 6 148 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPõllu, Soovälja küla, 90236
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 14. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Lääneranna vald 26,4 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 2 625 | 14 221 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Lääneranna Vallavalitsus · maksed 2 625 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
30.10.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50091636 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50091636 / 2
-
09.04.2018Esmakanne Ä 50091636
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.02.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 18.01.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 16.01.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 08.01.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 13.01.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 18.01.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 31.01.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |