Eterg OÜ
Registrisse kantud 14465607Eterg OÜ (registrikood 14465607) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Elva linn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 4 562 eurot ja puhaskasum 421 eurot, bilansimaht 8 243 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Grete Metsallik. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Grete Metsallik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.04.2018 (8 a 6 k) · Laane tn 22, Elva linn, 61504
Registriandmed KMKR EE102461275 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102461275
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 9,2 % | 2024: 59,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 5,1 % | 2024: 100,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 61,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 2,1 |
| Müügitulu kasv | −65,0 % | 2024: +92,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 562 | 13 051 | 6 767 | 1 009 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 421 | 7 819 | 4 396 | -4 581 | 0 | 0 | 0 |
| Käibevara | 5 201 | 10 426 | 4 566 | 465 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
| Põhivara | 3 042 | 2 309 | 5 332 | 4 841 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 8 243 | 12 735 | 9 898 | 5 306 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
| Kohustised kokku | 0 | 4 913 | 9 895 | 9 698 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 8 243 | 7 822 | 3 | -4 392 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
| Kasumimarginaal | 9,2 % | 59,9 % | 65,0 % | -454,0 % | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 5 201 € · 63,1 %
- Põhivara 3 042 € · 36,9 %
- Omakapital 8 243 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 36,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 248 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 202 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 238 € | 0 € | 1 100 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 83 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Baltic Business Investments SPV4 OÜ | 0,08 % | 8 € | 14.01.2023 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLaane tn 22, Elva linn, 61504
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
12.12.2024Muutmiskanne Ä 50091648 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50091648 / 2
-
09.04.2018Esmakanne Ä 50091648
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 21.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 02.08.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 14.05.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 11.12.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |