FIRSTEST OÜ
Registrisse kantud 14467581FIRSTEST OÜ (registrikood 14467581) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kinnisvarateenuste vahendusteenus (EMTAK 68311). 2025. aasta müügitulu oli 3 282 eurot ja puhaskasum -6 451 eurot, bilansimaht 9 801 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Liisa Niglas. Juhatuse liige on Liisa Niglas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.04.2018 (8 a 6 k) · Lehiku tee 14, Tallinn, 11912
Registriandmed KMKR EE102264728 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102264728
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -196,6 % | 2024: 7,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | 0,0 % | 2024: -5,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 0,9 |
| Müügitulu kasv | −61,5 % | 2024: −39,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −34,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 282 | 8 518 | 14 167 | 22 852 | 18 057 | 26 307 | 1 181 |
| Puhaskasum | -6 451 | 642 | -3 486 | 68 | -10 231 | 9 468 | 145 |
| Käibevara | 9 622 | 5 669 | 5 942 | 5 361 | 4 947 | 12 889 | 2 806 |
| Põhivara | 179 | 599 | 545 | 1 964 | 1 887 | 410 | 586 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 9 801 | 6 268 | 6 487 | 7 325 | 6 834 | 13 299 | 3 392 |
| Kohustised kokku | 9 801 | 6 579 | 7 440 | 4 792 | 4 369 | 603 | 164 |
| Omakapital | 0 | -311 | -953 | 2 533 | 2 465 | 12 696 | 3 228 |
| Kasumimarginaal | -196,6 % | 7,5 % | -24,6 % | 0,3 % | -56,7 % | 36,0 % | 12,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 9 622 € · 98,2 %
- Põhivara 179 € · 1,8 %
- Lühiajalised kohustised 9 801 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 100,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 346 € | 315 € | 1 103 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 516 € | 946 € | 2 855 € | 1 |
| I kv 2026 | 904 € | 870 € | 403 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 098 € | 870 € | 1 000 € | 1 |
| III kv 2025 | 995 € | 870 € | 806 € | 1 |
| II kv 2025 | 516 € | 466 € | 1 066 € | 1 |
| I kv 2025 | 282 € | 261 € | 410 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 763 € | 772 € | 4 698 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 115 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 105 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 91,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 31,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 368 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Liisa Niglas
- Skyline Kinnisvara OÜ Juhatuse liige
- Solera Feng Shui OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
25.09.2023Muutmiskanne Ä 50091891 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50091891 / 6
-
06.08.2021Muutmiskanne Ä 50091891 / 5
-
04.05.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50091891 / 4
-
02.11.2020Muutmiskanne Ä 50091891 / 3
-
05.05.2020Muutmiskanne Ä 50091891 / 2
-
04.05.2020Muutmiskanne Ä 50091891 / M1
-
11.04.2018Esmakanne Ä 50091891
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 09.11.2020 | Mikroettevõtja |