GMA Consult Group OÜ
Registrisse kantud 14468824GMA Consult Group OÜ (registrikood 14468824) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (EMTAK 74991). 2025. aasta müügitulu oli 2 019 897 eurot ja puhaskasum 24 496 eurot, bilansimaht 394 557 eurot. Juhatuse liikmed on Aliaksandr Buyel, Artiom Nordkvist. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.04.2018 (8 a 6 k) · Tornimäe tn 7-208, Tallinn, 10145
Registriandmed KMKR EE102069790 · osakapital 5 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102069790
- Osakapital
- 5 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,2 % | 2024: -4,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 13,8 % | 2024: -61,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 45,0 % | 2024: 35,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,8 | 2024: 1,6 |
| Müügitulu kasv | +1,3 % | 2024: +4,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +0,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 019 897 | 1 994 342 | 1 918 454 | 2 086 121 | 2 099 767 | 1 947 927 | 1 227 117 |
| Puhaskasum | 24 496 | -94 198 | -38 517 | 83 743 | -221 059 | 266 255 | -118 525 |
| Käibevara | 394 557 | 429 896 | 452 393 | 567 730 | 333 912 | 640 127 | 305 816 |
| Põhivara | 0 | 0 | 524 | 1 781 | 3 038 | 4 294 | 7 052 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 394 557 | 429 896 | 452 917 | 569 511 | 336 950 | 644 421 | 312 868 |
| Kohustised kokku | 217 031 | 276 866 | 185 223 | 263 300 | 114 482 | 180 895 | 115 596 |
| Omakapital | 177 526 | 153 030 | 267 694 | 306 211 | 222 468 | 463 526 | 197 272 |
| Kasumimarginaal | 1,2 % | -4,7 % | -2,0 % | 4,0 % | -10,5 % | 13,7 % | -9,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 394 557 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 217 031 € · 55,0 %
- Omakapital 177 526 € · 45,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 55,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 4 231 € | 4 231 € | 1 046 305 € | 0 |
| II kv 2026 | 4 231 € | 4 231 € | 995 488 € | 0 |
| I kv 2026 | 4 231 € | 4 231 € | 865 358 € | 0 |
| IV kv 2025 | 4 231 € | 4 231 € | 783 436 € | 0 |
| III kv 2025 | 4 231 € | 4 231 € | 1 106 431 € | 0 |
| II kv 2025 | 4 231 € | 4 231 € | 997 687 € | 0 |
| I kv 2025 | 4 146 € | 4 146 € | 913 316 € | 0 |
| IV kv 2024 | 3 975 € | 3 975 € | 677 767 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 410 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 410 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 100,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 348 768 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 19. Kõige pikema staažiga juhatused · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 8,0 a
- 25. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 2 019 897 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubGMA Consult Group offers continuous quality, value, and innovation throughout our type approval and global market access services.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50092027 / 7
-
02.05.2023Muutmiskanne Ä 50092027 / 6
-
27.11.2020Muutmiskanne Ä 50092027 / 5
-
27.02.2019Muutmiskanne Ä 50092027 / 4
-
25.10.2018Muutmiskanne Ä 50092027 / 3
-
18.04.2018Muutmiskanne Ä 50092027 / 2
-
12.04.2018Esmakanne Ä 50092027
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.04.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 16.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 06.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 31.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 20.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |