Cirkulus OÜ
Registrisse kantud 14473274Cirkulus OÜ (registrikood 14473274) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala ravimite jaemüük (EMTAK 47731). 2025. aasta müügitulu oli 3 098 680 eurot ja puhaskasum -12 753 eurot, bilansimaht 555 715 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Omanikukonto: MARIS Kirikal. Juhatuse liige on Omanikukonto: MARIS Kirikal. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.04.2018 (8 a 5 k) · Vahi tn 62, Tartu linn, 50304
Registriandmed KMKR EE102072826 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102072826
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ravimite jaemüük
- Tegevusload
- 8 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -0,4 % | 2024: 1,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -27,6 % | 2024: 92,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 8,3 % | 2024: 11,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 1,1 |
| Müügitulu kasv | +3,9 % | 2024: −15,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +0,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 098 680 | 2 981 194 | 3 536 279 | 5 090 048 | 4 410 981 | 3 018 145 | 1 664 181 |
| Puhaskasum | -12 753 | 54 689 | 4 199 | -424 | 32 695 | 11 883 | -26 172 |
| Käibevara | 555 599 | 528 329 | 551 997 | 884 801 | 687 792 | 838 548 | 740 658 |
| Põhivara | 116 | 0 | 0 | 185 | 566 | 4 313 | 6 112 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 555 715 | 528 329 | 551 997 | 884 986 | 688 358 | 842 861 | 746 770 |
| Kohustised kokku | 509 446 | 469 307 | 547 664 | 884 852 | 687 799 | 874 997 | 790 789 |
| Omakapital | 46 269 | 59 022 | 4 333 | 134 | 559 | -32 136 | -44 019 |
| Kasumimarginaal | -0,4 % | 1,8 % | 0,1 % | 0,0 % | 0,7 % | 0,4 % | -1,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 555 599 € · 100,0 %
- Põhivara 116 € · 0,0 %
- Lühiajalised kohustised 509 446 € · 91,7 %
- Omakapital 46 269 € · 8,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 91,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 54 064 € | 48 849 € | 760 664 € | 15 |
| II kv 2026 | 52 819 € | 45 558 € | 821 180 € | 16 |
| I kv 2026 | 61 070 € | 50 687 € | 850 212 € | 17 |
| IV kv 2025 | 63 004 € | 51 226 € | 875 358 € | 18 |
| III kv 2025 | 63 095 € | 52 178 € | 785 248 € | 18 |
| II kv 2025 | 56 575 € | 42 375 € | 838 870 € | 18 |
| I kv 2025 | 58 409 € | 44 578 € | 807 506 € | 15 |
| IV kv 2024 | 54 570 € | 41 711 € | 826 239 € | 16 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 18 021 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 16 283 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 90,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 7,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 253 555 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 088 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 06.06.2020
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (8)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISRavimiamet
-
Apteegiteenus · Üldapteek Vahi tn 62783 · alates 02.05.2018
-
Apteegiteenus · Üldapteek Tallinna tn 4792 · alates 01.08.2018
-
Apteegiteenus · Üldapteek Supelranna tn 21803 · alates 27.03.2019
-
Elva Tervisekeskuse Apteek (üldapteek) Supelranna tn 21803
-
Ringi Apteek (üldapteek) Tallinna tn 4792
-
Ringi Apteek HA1 (üldapteek) Kaasiku tn 35792
-
Ringi Apteek HA2 (üldapteek) Pärnu tn 4792
-
Kummeli Apteek (üldapteek) Vahi tn 62783
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 83. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Tartu maakond 803 900 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 796 234 | 1 224 060 |
| Müük avalikule sektorile | 7 666 | 17 957 |
| Toetused kokku | 796 234 | 1 224 060 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tervisekassa · toetus 796 234 €
- SA Lõhavere Ravi- ja Hooldekeskus · maksed 7 666 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
24.03.2023Muutmiskanne Ä 50092544 / 7
-
13.01.2023Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50092544 / 6
-
12.01.2023Muutmiskanne Ä 50092544 / 5
-
06.06.2020Muutmiskanne Ä 50092544 / 4
-
02.06.2020Muutmiskanne Ä 50092544 / 3
-
22.10.2018Muutmiskanne Ä 50092544 / 2
-
19.04.2018Esmakanne Ä 50092544
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 14.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 21.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |