Arete Tech OÜ
Registrisse kantud 14473570Arete Tech OÜ (registrikood 14473570) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala spetsialiseerimata hulgikaubandus (EMTAK 46901). 2025. aasta müügitulu oli 2 756 856 eurot ja puhaskasum 249 283 eurot, bilansimaht 762 558 eurot. Juhatuse liikmed on Sergejs Borzihs, Teet Reinvars. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.04.2018 (8 a 5 k) · Valdeku tn 132, Tallinn, 11216
Registriandmed KMKR EE102066285 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102066285
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 9,0 % | 2024: 21,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 74,1 % | 2024: 69,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 44,1 % | 2024: 33,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,8 | 2024: 1,5 |
| Müügitulu kasv | +382,4 % | 2024: +2,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +67,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 756 856 | 571 507 | 555 416 | 586 482 | 396 472 | 211 906 | 215 047 |
| Puhaskasum | 249 283 | 122 216 | 23 469 | 36 586 | 1 058 | -1 459 | -1 069 |
| Käibevara | 760 124 | 534 941 | 77 529 | 66 907 | 168 067 | 35 366 | 87 564 |
| Põhivara | 2 434 | 2 434 | 0 | 295 | 617 | 938 | 1 259 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 762 558 | 537 375 | 77 529 | 67 202 | 168 684 | 36 304 | 88 823 |
| Kohustised kokku | 426 035 | 360 135 | 22 505 | 25 647 | 163 714 | 32 392 | 83 452 |
| Omakapital | 336 523 | 177 240 | 55 024 | 41 555 | 4 970 | 3 912 | 5 371 |
| Kasumimarginaal | 9,0 % | 21,4 % | 4,2 % | 6,2 % | 0,3 % | -0,7 % | -0,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 760 124 € · 99,7 %
- Põhivara 2 434 € · 0,3 %
- Lühiajalised kohustised 426 035 € · 55,9 %
- Omakapital 336 523 € · 44,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 55,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 10 783 € | 8 928 € | 80 542 € | 2 |
| II kv 2026 | 8 536 € | 8 820 € | 75 429 € | 2 |
| I kv 2026 | 75 339 € | 10 931 € | 697 902 € | 2 |
| IV kv 2025 | 14 771 € | 12 281 € | 55 307 € | 2 |
| III kv 2025 | 411 489 € | 11 522 € | 2 071 522 € | 2 |
| II kv 2025 | 10 088 € | 11 298 € | 1 908 770 € | 2 |
| I kv 2025 | 75 043 € | 10 937 € | 568 009 € | 2 |
| IV kv 2024 | 15 440 € | 9 192 € | 198 114 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 594 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 976 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 82,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 13,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 26 847 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 862 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Teet Reinvars
- OÜ Trainspot Juhatuse liige
- OwlStudios OÜ Tegelik kasusaaja Likvideerimisel
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 31. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 46) 382,4 %
- 47. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Kaubandus (EMTAK 46) 67,5 %
- 98. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Kaubandus 2 247 540 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 427 269 | 2 505 456 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Päästeamet · maksed 415 209 €
- Sisekaitseakadeemia · maksed 12 060 €
Riigihanked
8 lepingut 5 aastaga · 3 933 478 € ilma raamlepinguteta-
Ujuva piiritaristu soetamine 260 000 €Politsei- ja Piirivalveamet · 15.07.2026
-
Ujuva piiritaristu soetamine 460 000 €Politsei- ja Piirivalveamet · 15.07.2026
-
Tuletõrjevoolikute ostmine 400 000 €Päästeamet · 18.06.2026 · raamleping
-
Päästeamet · 02.06.2026
-
Vahumonitori haagise ostmine 137 600 €Päästeamet · 12.01.2026
-
Varingupääste haagiste ostmine 303 000 €Päästeamet · 16.07.2025 · raamleping
-
HFS pumbale üleujutusmooduli ostmine 274 208 €Päästeamet · 16.07.2024
-
Eesti Energia AS · 12.12.2023
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.07.2026Osanike muutmine Ä 50092276 / M3
-
02.07.2026Muutmiskanne Ä 50092276 / 5
-
09.03.2026Muutmiskanne Ä 50092276 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50092276 / 3
-
18.12.2018Muutmiskanne Ä 50092276 / 2
-
20.04.2018Esmakanne Ä 50092276
-
16.04.2018Esmakanne Ä 50092276 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 19.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 08.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 31.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 31.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 04.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 22.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |