StreamDev Technologies OÜ
Registrisse kantud 14473682StreamDev Technologies OÜ (registrikood 14473682) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu tarkvara kirjastamine (EMTAK 58291). 2025. aasta müügitulu oli 6 908 eurot ja puhaskasum -9 606 eurot, bilansimaht 10 790 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Andreas Robert Toth. Juhatuse liige on Andreas Robert Toth. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.04.2018 (8 a 5 k) · Vana-Kalamaja tn 20a, Tallinn, 10414
Registriandmed KMKR EE102730430 · osakapital 8 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102730430
- Osakapital
- 8 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu tarkvara kirjastamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -139,1 % | 2024: 32,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -227,2 % | 2024: 188,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 39,2 % | 2024: 78,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,3 | 2024: 1,9 |
| Müügitulu kasv | −92,3 % | 2024: +1 069,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 908 | 89 549 | 7 660 | 0 | – | – | – |
| Puhaskasum | -9 606 | 29 377 | 797 | -4 736 | -6 634 | -5 268 | -2 097 |
| Käibevara | 1 704 | 8 110 | 279 | 23 | 287 | 2 283 | 5 902 |
| Põhivara | 9 086 | 11 688 | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 10 790 | 19 798 | 279 | 23 | 287 | 2 283 | 5 902 |
| Kohustised kokku | 6 562 | 4 184 | 10 217 | 10 758 | 6 048 | 1 650 | – |
| Omakapital | 4 228 | 15 614 | -9 938 | -10 735 | -5 761 | 633 | 5 902 |
| Kasumimarginaal | -139,1 % | 32,8 % | 10,4 % | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 704 € · 15,8 %
- Põhivara 9 086 € · 84,2 %
- Lühiajalised kohustised 6 562 € · 60,8 %
- Omakapital 4 228 € · 39,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 60,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 84,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 2 218 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 778 € | 0 |
| I kv 2026 | 867 € | 811 € | 1 970 € | 0 |
| IV kv 2025 | 913 € | 464 € | 3 167 € | 0 |
| III kv 2025 | 2 676 € | 928 € | 637 € | 0 |
| II kv 2025 | 994 € | 740 € | 1 932 € | 0 |
| I kv 2025 | 612 € | 464 € | 1 769 € | 0 |
| IV kv 2024 | 2 582 € | 1 870 € | 5 555 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 739 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.07.2026Muutmiskanne Ä 50092587 / 6
-
28.07.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50092587 / 5
-
09.05.2025Muutmiskanne Ä 50092587 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50092587 / 3
-
10.04.2019Muutmiskanne Ä 50092587 / 2
-
04.04.2019Muutmiskanne Ä 50092587 / M1
-
20.04.2018Esmakanne Ä 50092587
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 20.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 10.10.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 20.08.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 29.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |