Data-Hive OÜ
Registrisse kantud 14477154Data-Hive OÜ (registrikood 14477154) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mootorsõidukite jaemüük (EMTAK 47811). 2025. aasta müügitulu oli 47 065 eurot ja puhaskasum 204 622 eurot, bilansimaht 172 926 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Irina Lanko. Juhatuse liige on Irina Lanko. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.04.2018 (8 a 5 k) · Elektri tn 1, Tallinn, 11314
Registriandmed KMKR EE102758205 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102758205
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 434,8 % | 2024: -583,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 118,5 % | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,8 % | 2024: -15,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 10,7 | 2024: 0,1 |
| Müügitulu kasv | +684,4 % | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 47 065 | 6 000 | – | – | – | – | – |
| Puhaskasum | 204 622 | -34 997 | 0 | 0 | 0 | 0 | -20 |
| Käibevara | 3 234 | 11 815 | – | – | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara | 169 692 | 189 272 | – | – | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 172 926 | 201 087 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kohustised kokku | 302 | 233 084 | – | – | 0 | 0 | 20 |
| Omakapital | 172 624 | -31 997 | 0 | – | 0 | 0 | -20 |
| Kasumimarginaal | 434,8 % | -583,3 % | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 234 € · 1,9 %
- Põhivara 169 692 € · 98,1 %
- Lühiajalised kohustised 302 € · 0,2 %
- Omakapital 172 624 € · 99,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 10,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 98,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
47811 Mootorsõidukite jaemüük põhitegevus 29 370 €
-
77111 Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent 17 695 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 503 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 57 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 3 800 € | 0 |
| IV kv 2025 | 607 € | 0 € | 17 302 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 4 600 € | 0 |
| II kv 2025 | 607 € | 0 € | 5 785 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 16 959 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 223 648 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 168 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 6. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 47) 118,5 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
17.12.2024Muutmiskanne Ä 50092862 / 6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50092862 / 5
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50092862 / 4
-
07.03.2022Muutmiskanne Ä 50092862 / 3
-
17.05.2018Muutmiskanne Ä 50092862 / 2
-
25.04.2018Esmakanne Ä 50092862
-
24.04.2018Esmakanne Ä 50092862 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 16.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 15.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 15.08.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 11.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 11.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |