Cloud9Solutions OÜ
Registrisse kantud 14479673Cloud9Solutions OÜ (registrikood 14479673) on 2018. aastal asutatud osaühing, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2024. aasta müügitulu oli 93 514 eurot ja puhaskasum -7 277 eurot, bilansimaht 230 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Andrew Cetinic. Juhatuse liige on Andrew Cetinic. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.04.2018 (8 a 5 k)
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -7,8 % | 2023: -13,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2023: -539,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -412,6 % | 2023: 60,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,2 | 2023: 2,5 |
| Müügitulu kasv | −64,0 % | 2023: −40,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 93 514 | 259 864 | 436 035 | 645 168 | 217 816 | 0 |
| Puhaskasum | -7 277 | -34 124 | -115 478 | 111 592 | 44 340 | 0 |
| Käibevara | 230 | 10 446 | 47 045 | 159 156 | 46 858 | 2 500 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 230 | 10 446 | 47 045 | 159 156 | 46 858 | 2 500 |
| Kohustised kokku | 1 179 | 4 117 | 6 592 | 724 | 18 | – |
| Omakapital | -949 | 6 329 | 40 453 | 158 432 | 46 840 | 2 500 |
| Kasumimarginaal | -7,8 % | -13,1 % | -26,5 % | 17,3 % | 20,4 % | – |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 230 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 179 € · 512,6 %
- Omakapital -949 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 512,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 777 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2024 | 3 224 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 1 649 € | 0 € | 0 € | 0 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Andrew Cetinic
- PeopleApps OÜ Juhatuse liige
-
Andrew Cetinic
- COINTREE OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteem–
Aadress ei ole seotud Adre aadressilehega.
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.02.2025Muutmiskanne Ä 50093244 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50093244 / 6
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50093244 / 5
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 50093244 / 4
-
10.07.2020Muutmiskanne Ä 50093244 / 3
-
30.10.2019Muutmiskanne Ä 50093244 / 2
-
30.04.2018Esmakanne Ä 50093244
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 07.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 09.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 20.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 25.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 24.02.2022 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |