ILUSAMA OÜ
Registrisse kantud 14484237ILUSAMA OÜ (registrikood 14484237) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala kosmeetiku iluhooldusteenused (EMTAK 96221). 2025. aasta müügitulu oli 5 337 eurot ja puhaskasum 11 eurot, bilansimaht 2 527 eurot. Juhatuse liikmed on Rita Kotsur, Tanel Käär. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.05.2018 (8 a 5 k) · Riia mnt 7, Pärnu linn, 80019
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kosmeetiku iluhooldusteenused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,2 % | 2024: -0,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,4 % | 2024: -0,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +315,3 % | 2024: −75,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −4,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 337 | 1 285 | 5 321 | 9 942 | 7 919 | 6 619 | 11 779 |
| Puhaskasum | 11 | -2 | -1 872 | -652 | -638 | -1 628 | 1 630 |
| Käibevara | 2 527 | 2 516 | 2 518 | 4 431 | 5 223 | 5 825 | 7 258 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 527 | 2 516 | 2 518 | 4 431 | 5 223 | 5 825 | 7 258 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 91 | 231 | 195 | – |
| Omakapital | 2 527 | 2 516 | 2 518 | 4 340 | 4 992 | 5 630 | 7 258 |
| Kasumimarginaal | 0,2 % | -0,2 % | -35,2 % | -6,6 % | -8,1 % | -24,6 % | 13,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 527 € · 100,0 %
- Omakapital 2 527 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2025 | 80 € | 91 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 80 € | 91 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 80 € | 91 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 80 € | 91 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 80 € | 91 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 80 € | 91 € | 0 € | 1 |
| II kv 2023 | 80 € | 91 € | 0 € | 1 |
| I kv 2023 | 80 € | 91 € | 0 € | 1 |
IV kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 27 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 30 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 113,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50093730 / 2
-
07.05.2018Esmakanne Ä 50093730
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 10.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 10.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |