Promaster OÜ
Registrisse kantud 14491605Promaster OÜ (registrikood 14491605) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Vääna-Jõesuu küla, tegevusala mootorsõidukite remont ja hooldus (EMTAK 95311). 2024. aasta müügitulu oli 44 917 eurot ja puhaskasum -4 866 eurot, bilansimaht 20 040 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jaanus Paju. Juhatuse liige on Jaanus Paju. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.05.2018 (8 a 4 k) · Hiie tee 20, Vääna-Jõesuu küla, 76909
Registriandmed KMKR EE102075182 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102075182
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -10,8 % | 2023: 16,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -25,6 % | 2023: 30,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,0 % | 2023: 95,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 20,0 | 2023: 20,6 |
| Müügitulu kasv | −0,3 % | 2023: +36,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −0,2 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 44 917 | 45 069 | 32 950 | 34 939 | 26 008 | 45 384 |
| Puhaskasum | -4 866 | 7 226 | -951 | 8 510 | -2 261 | 5 372 |
| Käibevara | 20 040 | 25 124 | 17 766 | 18 683 | 10 021 | 12 057 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 20 040 | 25 124 | 17 766 | 18 683 | 10 021 | 12 057 |
| Kohustised kokku | 1 001 | 1 219 | 1 087 | 1 053 | 901 | 676 |
| Omakapital | 19 039 | 23 905 | 16 679 | 17 630 | 9 120 | 11 381 |
| Kasumimarginaal | -10,8 % | 16,0 % | -2,9 % | 24,4 % | -8,7 % | 11,8 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 20 040 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 001 € · 5,0 %
- Omakapital 19 039 € · 95,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 20,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 326 € | 0 € | 5 187 € | 0 |
| II kv 2026 | 25 € | 0 € | 8 927 € | 0 |
| I kv 2026 | 651 € | 0 € | 14 238 € | 0 |
| IV kv 2025 | 756 € | 0 € | 11 041 € | 0 |
| III kv 2025 | 111 € | 0 € | 6 114 € | 0 |
| II kv 2025 | 671 € | 0 € | 8 835 € | 0 |
| I kv 2025 | 296 € | 0 € | 11 603 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 996 € | 0 € | 15 310 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 109 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 6,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 729 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemHiie tee 20, Vääna-Jõesuu küla, 76909
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
12.10.2026Maksuhalduri dokument toimetati avalikult kätte
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50094514 / 2
-
21.05.2018Esmakanne Ä 50094514
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 25.01.2026 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.11.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 06.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 06.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 06.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |