Perrin OÜ
Registrisse kantud 14492805Perrin OÜ (registrikood 14492805) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Aimla küla, tegevusala kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (EMTAK 74991). 2025. aasta müügitulu oli 43 817 eurot ja puhaskasum -85 142 eurot, bilansimaht 138 293 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Allan Sepp. Juhatuse liige on Allan Sepp. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.05.2018 (8 a 4 k) · Kungla, Aimla küla, 70403
Registriandmed KMKR EE102113701 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102113701
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -194,3 % | 2024: 162,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -66,1 % | 2024: 71,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,2 % | 2024: 96,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 13,1 | 2024: 27,7 |
| Müügitulu kasv | −61,6 % | 2024: +6,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −12,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 43 817 | 114 218 | 106 819 | 106 049 | 82 348 | 84 894 | 98 491 |
| Puhaskasum | -85 142 | 185 697 | 35 635 | 23 031 | 18 725 | 18 274 | 5 058 |
| Käibevara | 124 301 | 239 752 | 67 211 | 49 419 | 42 024 | 36 925 | 24 853 |
| Põhivara | 13 992 | 28 095 | 64 598 | 81 060 | 87 222 | 93 384 | 99 546 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 138 293 | 267 847 | 131 809 | 130 479 | 129 246 | 130 309 | 124 399 |
| Kohustised kokku | 9 454 | 8 665 | 9 150 | 35 955 | 57 752 | 77 080 | 89 444 |
| Omakapital | 128 839 | 259 182 | 122 659 | 94 524 | 71 494 | 53 229 | 34 955 |
| Kasumimarginaal | -194,3 % | 162,6 % | 33,4 % | 21,7 % | 22,7 % | 21,5 % | 5,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 124 301 € · 89,9 %
- Põhivara 13 992 € · 10,1 %
- Lühiajalised kohustised 9 454 € · 6,8 %
- Omakapital 128 839 € · 93,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 13,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 10,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 467 € | 0 € | 15 345 € | 0 |
| II kv 2026 | 4 334 € | 0 € | 6 974 € | 0 |
| I kv 2026 | 3 949 € | 0 € | 7 253 € | 0 |
| IV kv 2025 | 3 689 € | 0 € | 4 933 € | 0 |
| III kv 2025 | 5 183 € | 0 € | 11 599 € | 0 |
| II kv 2025 | 4 258 € | 0 € | 10 696 € | 0 |
| I kv 2025 | 6 379 € | 0 € | 26 417 € | 0 |
| IV kv 2024 | 8 286 € | 0 € | 33 908 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 822 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 35,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 5 115 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKungla, Aimla küla, 70403
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50094648 / 2
-
22.05.2018Esmakanne Ä 50094648
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 20.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 14.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 11.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |