Vetesints OÜ
Registrisse kantud 14492952Vetesints OÜ (registrikood 14492952) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Sviby küla, tegevusala lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine (EMTAK 56221). 2025. aasta müügitulu oli 3 450 eurot ja puhaskasum -4 434 eurot, bilansimaht 3 044 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Moonika Vetesina. Juhatuse liige on Moonika Vetesina. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.05.2018 (8 a 4 k) · Silla, Sviby küla, 91313
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -128,5 % | 2024: 17,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -145,7 % | 2024: 25,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −68,0 % | 2024: −11,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −21,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 450 | 10 775 | 12 224 | 15 445 | 14 563 | 11 364 | 8 410 |
| Puhaskasum | -4 434 | 1 932 | 2 489 | 3 057 | 2 681 | 1 441 | 518 |
| Käibevara | 3 044 | 7 478 | 7 592 | 5 103 | 2 681 | 1 959 | 518 |
| Põhivara | 0 | 0 | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 044 | 7 478 | 7 592 | 5 103 | 2 681 | 1 959 | 518 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | – | – | – | – | – |
| Omakapital | 3 044 | 7 478 | 7 592 | 5 103 | 2 681 | 1 959 | 518 |
| Kasumimarginaal | -128,5 % | 17,9 % | 20,4 % | 19,8 % | 18,4 % | 12,7 % | 6,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 044 € · 100,0 %
- Omakapital 3 044 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSilla, Sviby küla, 91313
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 497 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- SA Viljandi Haigla · maksed 497 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50094661 / 2
-
22.05.2018Esmakanne Ä 50094661
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 11.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 17.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 22.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 20.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Mikroettevõtja |