BaltStart OÜ
Registrisse kantud 14493638BaltStart OÜ (registrikood 14493638) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent (EMTAK 77399). 2025. aasta müügitulu oli 131 515 eurot ja puhaskasum 28 728 eurot, bilansimaht 317 430 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Gomab (Swiss) AG. Juhatuse liikmed on Ulvi Üpraus, Rene Üpraus. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.05.2018 (8 a 4 k) · Kloostri tee 6, Tallinn, 11911
Registriandmed KMKR EE102073346 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102073346
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 21,8 % | 2024: 3,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 20,6 % | 2024: 7,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 44,0 % | 2024: 33,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,2 | 2024: 11,4 |
| Müügitulu kasv | −36,7 % | 2024: +18,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +2,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 131 515 | 207 781 | 175 796 | 128 298 | 41 482 | 116 440 | 173 500 |
| Puhaskasum | 28 728 | 7 923 | -12 034 | 26 315 | 26 926 | -22 392 | 4 038 |
| Käibevara | 48 513 | 109 471 | 86 706 | 148 541 | 175 556 | 13 515 | 48 383 |
| Põhivara | 268 917 | 220 965 | 157 626 | 164 609 | 413 246 | 532 701 | 260 882 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 317 430 | 330 436 | 244 332 | 313 150 | 588 802 | 546 216 | 309 265 |
| Kohustised kokku | 177 846 | 219 580 | 141 399 | 198 183 | 500 150 | 484 490 | 225 147 |
| Omakapital | 139 584 | 110 856 | 102 933 | 114 967 | 88 652 | 61 726 | 84 118 |
| Kasumimarginaal | 21,8 % | 3,8 % | -6,8 % | 20,5 % | 64,9 % | -19,2 % | 2,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 48 513 € · 15,3 %
- Põhivara 268 917 € · 84,7 %
- Lühiajalised kohustised 7 846 € · 2,5 %
- Pikaajalised kohustised 170 000 € · 53,6 %
- Omakapital 139 584 € · 44,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 56,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 84,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 909 € | 3 682 € | 64 696 € | 2 |
| II kv 2026 | 4 527 € | 3 682 € | 53 635 € | 2 |
| I kv 2026 | 4 081 € | 3 854 € | 13 015 € | 2 |
| IV kv 2025 | 0 € | 4 198 € | 29 220 € | 2 |
| III kv 2025 | 4 425 € | 4 198 € | 42 576 € | 2 |
| II kv 2025 | 5 402 € | 4 323 € | 31 920 € | 2 |
| I kv 2025 | 4 617 € | 4 305 € | 77 249 € | 2 |
| IV kv 2024 | 4 855 € | 3 771 € | 60 247 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 303 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 227 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 94,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 6,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 21 565 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 180 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
27.12.2024Muutmiskanne Ä 50094450 / 6
-
02.04.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50094450 / 5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50094450 / 4
-
16.06.2021Muutmiskanne Ä 50094450 / 3
-
31.05.2018Muutmiskanne Ä 50094450 / 2
-
23.05.2018Esmakanne Ä 50094450
-
18.05.2018Esmakanne Ä 50094450 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 13.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 07.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 22.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 06.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |