Visuel OÜ
Registrisse kantud 14499894Visuel OÜ (registrikood 14499894) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Rae küla, tegevusala muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused (EMTAK 82991). 2025. aasta müügitulu oli 36 780 eurot ja puhaskasum 19 764 eurot, bilansimaht 39 696 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Elisa Rannala. Juhatuse liikmed on Elisa Rannala, Martin Palm. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.06.2018 (8 a 4 k) · Loode tn 6, Rae küla, 75310
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 53,7 % | 2024: 21,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 85,5 % | 2024: 98,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 58,3 % | 2024: 64,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 15,8 | 2024: 2,8 |
| Müügitulu kasv | +142,5 % | 2024: +9 878,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +168,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 36 780 | 15 167 | 152 | 0 | 80 | 265 | 430 |
| Puhaskasum | 19 764 | 3 320 | 20 | -144 | -96 | -243 | -114 |
| Käibevara | 24 721 | 5 205 | 177 | 25 | 40 | 8 | 191 |
| Põhivara | 14 975 | – | 0 | 0 | 129 | 258 | 318 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 39 696 | 5 205 | 177 | 25 | 169 | 266 | 509 |
| Kohustised kokku | 16 568 | 1 841 | 132 | – | – | – | – |
| Omakapital | 23 128 | 3 364 | 45 | 25 | 169 | 266 | 509 |
| Kasumimarginaal | 53,7 % | 21,9 % | 13,2 % | – | -120,0 % | -91,7 % | -26,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 24 721 € · 62,3 %
- Põhivara 14 975 € · 37,7 %
- Lühiajalised kohustised 1 568 € · 4,0 %
- Pikaajalised kohustised 15 000 € · 37,8 %
- Omakapital 23 128 € · 58,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 15,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 41,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 37,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
82991 Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused põhitegevus 28 025 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 4 923 €
-
70201 Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine 3 449 €
-
8569 Mujal liigitamata haridust abistavad tegevused 383 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2025 | 802 € | 891 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 799 € | 887 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 876 € | 982 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 447 € | 1 580 € | 0 € | 1 |
| I kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
III kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 267 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 297 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 111,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Elisa Rannala
- Mängutrall OÜ Tegelik kasusaaja
- MTÜ Mulgi Rahatarkus Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLoode tn 6, Rae küla, 75310
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 020 | 536 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Rae Vallavalitsus · maksed 1 020 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
19.10.2023Muutmiskanne Ä 50095414 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50095414 / 2
-
01.06.2018Esmakanne Ä 50095414
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 12.09.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 25.01.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 14.10.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 14.10.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 20.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |