Protanto OÜ
Registrisse kantud 14505583Protanto OÜ (registrikood 14505583) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Herjava küla, tegevusala muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused (EMTAK 68329). 2025. aasta müügitulu oli 4 653 eurot ja puhaskasum -71 781 eurot, bilansimaht 22 679 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Siiri Tamm. Juhatuse liige on Siiri Tamm. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.06.2018 (8 a 4 k) · Tammetõru põik 2, Herjava küla, 10915
Registriandmed KMKR EE102084403 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102084403
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -1 542,7 % | 2024: 60,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: 4,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -167,6 % | 2024: 40,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,7 | 2024: 1,3 |
| Müügitulu kasv | +72,0 % | 2024: −43,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −3,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 653 | 2 705 | 4 800 | 4 040 | 4 703 | 5 578 | 15 836 |
| Puhaskasum | -71 781 | 1 642 | 3 115 | 2 757 | 3 707 | 4 879 | 15 265 |
| Käibevara | 3 584 | 1 313 | 1 076 | 2 759 | 2 403 | 392 | 4 532 |
| Põhivara | 19 095 | 83 243 | 83 243 | 83 243 | 80 064 | 67 389 | 49 674 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 22 679 | 84 556 | 84 319 | 86 002 | 82 467 | 67 781 | 54 206 |
| Kohustised kokku | 60 679 | 50 774 | 52 179 | 56 977 | 56 200 | 45 220 | 35 285 |
| Omakapital | -38 000 | 33 782 | 32 140 | 29 025 | 26 267 | 22 561 | 18 921 |
| Kasumimarginaal | -1 542,7 % | 60,7 % | 64,9 % | 68,2 % | 78,8 % | 87,5 % | 96,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 584 € · 15,8 %
- Põhivara 19 095 € · 84,2 %
- Lühiajalised kohustised 1 310 € · 5,8 %
- Pikaajalised kohustised 59 369 € · 261,8 %
- Omakapital -38 000 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 267,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 84,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 175 € | 0 € | 796 € | 0 |
| II kv 2026 | 159 € | 0 € | 843 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 398 € | 0 |
| IV kv 2025 | 342 € | 0 € | 1 518 € | 0 |
| III kv 2025 | 297 € | 0 € | 1 758 € | 0 |
| II kv 2025 | 312 € | 0 € | 689 € | 0 |
| I kv 2025 | 151 € | 0 € | 689 € | 0 |
| IV kv 2024 | 143 € | 0 € | 689 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 58 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 22,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 265 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
12.05.2026Muutmiskanne Ä 50096026 / 5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50096026 / 4
-
01.06.2021Muutmiskanne Ä 50096026 / 3
-
19.11.2019Muutmiskanne Ä 50096026 / 2
-
11.06.2018Esmakanne Ä 50096026
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 04.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 12.03.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |