cycoma OÜ
Registrisse kantud 14506022cycoma OÜ (registrikood 14506022) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Püünsi küla, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62901). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -21 eurot, bilansimaht 1 535 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Cyril Paul Tasset. Juhatuse liige on Cyril Paul Tasset. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.06.2018 (8 a 4 k) · Püünsi tee 8a, Püünsi küla, 74013
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: 156,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -1,4 % | 2024: 150,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 1 500 | 0 | 7 500 | 19 450 | 20 350 | 8 690 |
| Puhaskasum | -21 | 2 348 | 95 | -361 | -2 224 | -476 | -1 450 |
| Käibevara | 1 535 | 1 556 | 104 | 103 | 637 | 2 914 | 3 263 |
| Põhivara | – | – | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 535 | 1 556 | 104 | 103 | 637 | 2 914 | 3 263 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 896 | 990 | 1 163 | 1 216 | 1 089 |
| Omakapital | 1 535 | 1 556 | -792 | -887 | -526 | 1 698 | 2 174 |
| Kasumimarginaal | – | 156,5 % | – | -4,8 % | -11,4 % | -2,3 % | -16,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 535 € · 100,0 %
- Omakapital 1 535 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2024 | 1 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 25 € | 15 € | 0 € | 0 |
| III kv 2022 | 0 € | 0 € | 300 € | 0 |
| II kv 2022 | 1 335 € | 1 381 € | 3 600 € | 0 |
| I kv 2022 | 2 003 € | 2 071 € | 5 600 € | 1 |
II kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPüünsi tee 8a, Püünsi küla, 74013
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
05.04.2024Muutmiskanne Ä 50096072 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50096072 / 6
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50096072 / 5
-
21.06.2021Muutmiskanne Ä 50096072 / 4
-
20.05.2019Muutmiskanne Ä 50096072 / 3
-
26.11.2018Muutmiskanne Ä 50096072 / 2
-
12.06.2018Esmakanne Ä 50096072
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 07.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 25.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 13.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 13.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 21.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 05.11.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |