Väle OÜ
Registrisse kantud 14507961Väle OÜ (registrikood 14507961) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Vanamõisa küla, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2025. aasta müügitulu oli 7 746 eurot ja puhaskasum -751 eurot, bilansimaht 6 626 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Merle Vähejaus. Juhatuse liige on Merle Vähejaus. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.06.2018 (8 a 4 k) · Paju tee 39, Vanamõisa küla, 76407
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -9,7 % | 2024: -58,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -11,5 % | 2024: -112,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,9 % | 2024: 99,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 92,0 | 2024: 131,5 |
| Müügitulu kasv | −45,2 % | 2024: +360,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −16,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7 746 | 14 131 | 3 068 | 2 908 | 17 303 | 19 565 | 19 451 |
| Puhaskasum | -751 | -8 191 | -1 278 | -3 814 | 4 465 | 12 882 | 15 779 |
| Käibevara | 6 626 | 7 362 | 15 539 | 16 848 | 20 589 | 18 280 | 10 042 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 6 626 | 7 362 | 15 539 | 16 848 | 20 589 | 18 280 | 10 042 |
| Kohustised kokku | 72 | 56 | 43 | 73 | 0 | 156 | 0 |
| Omakapital | 6 554 | 7 306 | 15 496 | 16 775 | 20 589 | 18 124 | 10 042 |
| Kasumimarginaal | -9,7 % | -58,0 % | -41,7 % | -131,2 % | 25,8 % | 65,8 % | 81,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 626 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 72 € · 1,1 %
- Omakapital 6 554 € · 98,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 92,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 145 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 157 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 157 € | 0 € | 0 € | 0 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 48 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPaju tee 39, Vanamõisa küla, 76407
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
10.04.2024Muutmiskanne Ä 50096273 / 6
-
09.04.2024Muutmiskanne Ä 50096273 / M1
-
02.04.2024Muutmiskanne Ä 50096273 / 5
-
23.01.2024Muutmiskanne Ä 50096273 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50096273 / 3
-
20.04.2022Muutmiskanne Ä 50096273 / 2
-
14.06.2018Esmakanne Ä 50096273
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 08.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 20.03.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |