OÜ Raudsaar
Registrisse kantud 14514731OÜ Raudsaar (registrikood 14514731) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Kalju küla, tegevusala mehaaniline metallitöötlus (EMTAK 25531). 2025. aasta müügitulu oli 399 877 eurot ja puhaskasum 863 eurot, bilansimaht 137 360 eurot. Juhatuse liikmed on Kristina Armus, Peeter Kukk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.06.2018 (8 a 3 k) · Kääba-Jaagu, Kalju küla, 94333
Registriandmed KMKR EE102081422 · osakapital 3 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102081422
- Osakapital
- 3 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mehaaniline metallitöötlus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,2 % | 2024: -8,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,0 % | 2024: -135,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 21,0 % | 2024: 20,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,5 | 2024: 0,4 |
| Müügitulu kasv | −14,8 % | 2024: −20,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +17,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 399 877 | 469 613 | 587 029 | 480 194 | 505 414 | 181 755 | 80 539 |
| Puhaskasum | 863 | -37 897 | 62 000 | -24 257 | 18 290 | 211 | -1 934 |
| Käibevara | 55 936 | 45 226 | 84 275 | 83 774 | 120 716 | 82 687 | 33 874 |
| Põhivara | 81 424 | 89 214 | 92 359 | 39 096 | 34 804 | 38 012 | 26 233 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 137 360 | 134 440 | 176 634 | 122 870 | 155 520 | 120 699 | 60 107 |
| Kohustised kokku | 108 469 | 106 411 | 110 709 | 118 945 | 133 338 | 116 807 | 56 417 |
| Omakapital | 28 891 | 28 029 | 65 925 | 3 925 | 22 182 | 3 892 | 3 690 |
| Kasumimarginaal | 0,2 % | -8,1 % | 10,6 % | -5,1 % | 3,6 % | 0,1 % | -2,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 55 936 € · 40,7 %
- Põhivara 81 424 € · 59,3 %
- Lühiajalised kohustised 108 469 € · 79,0 %
- Omakapital 28 891 € · 21,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 79,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 59,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 21 468 € | 14 805 € | 102 394 € | 5 |
| II kv 2026 | 39 295 € | 14 758 € | 190 119 € | 5 |
| I kv 2026 | 20 420 € | 11 883 € | 86 830 € | 6 |
| IV kv 2025 | 19 267 € | 13 155 € | 69 620 € | 6 |
| III kv 2025 | 51 395 € | 13 563 € | 74 189 € | 6 |
| II kv 2025 | 14 061 € | 13 217 € | 227 253 € | 6 |
| I kv 2025 | 23 464 € | 14 323 € | 87 299 € | 6 |
| IV kv 2024 | 28 855 € | 13 504 € | 171 347 € | 7 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 156 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 4 935 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 69,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 21,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 34 131 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 898 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Peeter Kukk
- OÜ Baltic Wind Energy Tegelik kasusaaja
- Osaühing Saare Kraanad Juhatuse liige
- OSAÜHING REVALTEKS Tegelik kasusaaja
- OÜ Rootsi 7 Juhatuse liige
- MTÜ Kiratsi Vesi Tegelik kasusaaja
- Saaremaa Spordiselts Kalev Juhatuse liige
- Höbringi Maaparandusühistu Juhatuse liige
-
Ain Sannik
- Osaühing Saare Kraanad Tegelik kasusaaja
-
Priit Sannik
- Osaühing Saare Kraanad Osanik
- Osaühing SUNEXPERT Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Saaremaa Tenniseklubi Sinnet Juhatuse liige
- Osaühing Serenest Osanik Maksuvõlg
- Metsavana OÜ Osanik
-
Osaühing Saare Kraanad
- Metsavana OÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Osaühing Saare Kraanad 33,33 %
Skeem
LEI 894500O436ZPCOEGZ789 · lapsed
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKääba-Jaagu, Kalju küla, 94333
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 5 050 | 13 292 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Kuressaare Teater · maksed 2 530 €
- Kuressaare Ametikool · maksed 1 814 €
- Saaremaa Vallavalitsus · maksed 707 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
30.08.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50096927 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50096927 / 3
-
27.03.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50096927 / 2
-
27.06.2018Esmakanne Ä 50096927
-
26.06.2018Esmakanne Ä 50096927 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 08.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 12.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 05.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.10.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 02.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |