One2fit OÜ
Registrisse kantud 14517787One2fit OÜ (registrikood 14517787) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Pudisoo küla, tegevusala spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus (EMTAK 47911). 2025. aasta müügitulu oli 184 989 eurot ja puhaskasum -21 820 eurot, bilansimaht 26 480 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Lasse Lauesgaard Andersen. Juhatuse liige on Lasse Lauesgaard Andersen. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.07.2018 (8 a 3 k) · Männimäe, Pudisoo küla, 74626
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -11,8 % | 2024: -3,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: -31,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -53,3 % | 2024: 32,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,7 | 2024: 1,5 |
| Müügitulu kasv | +139,0 % | 2024: +6,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +24,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 184 989 | 77 417 | 72 976 | 115 354 | 222 026 | 62 682 | – |
| Puhaskasum | -21 820 | -2 449 | -2 186 | -1 786 | -31 644 | 45 155 | -488 |
| Käibevara | 26 480 | 23 441 | 22 144 | 22 146 | 23 508 | 53 597 | 7 322 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | 1 470 | 1 470 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 26 480 | 23 441 | 22 144 | 22 146 | 23 508 | 55 067 | 8 792 |
| Kohustised kokku | 40 594 | 15 735 | 11 995 | 9 810 | 9 385 | 9 300 | 9 280 |
| Omakapital | -14 114 | 7 706 | 10 149 | 12 336 | 14 123 | 45 767 | -488 |
| Kasumimarginaal | -11,8 % | -3,2 % | -3,0 % | -1,5 % | -14,3 % | 72,0 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 26 480 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 40 594 € · 153,3 %
- Omakapital -14 114 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 153,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 27 212 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 13 253 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 14 609 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 30 206 € | 0 |
| III kv 2024 | 0 € | 0 € | 22 236 € | 0 |
| II kv 2024 | 0 € | 0 € | 25 046 € | 0 |
| I kv 2024 | 0 € | 0 € | 37 222 € | 0 |
| IV kv 2023 | 0 € | 0 € | 41 297 € | 0 |
III kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 9 071 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Lasse Lauesgaard Andersen
- Scandify OÜ Tegelik kasusaaja
- Evercoolers OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMännimäe, Pudisoo küla, 74626
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 12. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Kuusalu vald 184 989 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50097335 / 3
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50097335 / 2
-
02.07.2018Esmakanne Ä 50097335
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 05.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 23.02.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 19.08.2020 | Mikroettevõtja |